Opilý muž vyhrožoval sebevraždou. Nakonec skončil na záchytce ZÁZNAM

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Opilý muž vyhrožoval sebevraždou. Nakonec skončil na záchytce
ZÁZNAM - fotografie
vloženo: 13.listopadu
207x


13.11.2015 Opilý muž vyhrožoval sebevraždou. Nakonec skončil na záchytce ZÁZNAM

Operátor tísňové linky Městské policie Praha dnes nad ránem přijal oznámení od opilého muže s tím, že chce spáchat sebevraždu. Operační pracovník s mužem udržoval telefonické spojení až do té doby, než si ho převzala hlídka strážníků z Prahy 8. Muž nakonec skončil na záchytce.

Dnes v noci přijal operátor linky tísňového volání telefonické oznámení od zjevně opilého muže, který vyhrožoval sebevraždou. Muž strážníkovi řekl, že je v Travné ulici, má psychické problémy a chce se zabít lahví od piva. Operátor na místo ihned vyslal nejbližší hlídku a udržoval s mužem telefonické spojení až do jejího příjezdu. Muž hlídce na místě sdělil, že mu zemřel jeden z rodičů a má psychické problémy. Provedenou dechovou zkouškou mu bylo navíc naměřeno více než dva a půl promile alkoholu v dechu. Strážníci následně na místo přivolali záchrannou službu, která muže vyšetřila a posléze ho převezla na protialkoholní záchytnou stanici. ZÁZNAM


Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie PrahaSebevraždaZáchytkaOpilý muž

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?