Opilý muž vyhrožoval sebevraždou. Nakonec skončil na záchytce ZÁZNAM

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Opilý muž vyhrožoval sebevraždou. Nakonec skončil na záchytce
ZÁZNAM - fotografie
vloženo: 13.listopadu
202x


13.11.2015 Opilý muž vyhrožoval sebevraždou. Nakonec skončil na záchytce ZÁZNAM

Operátor tísňové linky Městské policie Praha dnes nad ránem přijal oznámení od opilého muže s tím, že chce spáchat sebevraždu. Operační pracovník s mužem udržoval telefonické spojení až do té doby, než si ho převzala hlídka strážníků z Prahy 8. Muž nakonec skončil na záchytce.

Dnes v noci přijal operátor linky tísňového volání telefonické oznámení od zjevně opilého muže, který vyhrožoval sebevraždou. Muž strážníkovi řekl, že je v Travné ulici, má psychické problémy a chce se zabít lahví od piva. Operátor na místo ihned vyslal nejbližší hlídku a udržoval s mužem telefonické spojení až do jejího příjezdu. Muž hlídce na místě sdělil, že mu zemřel jeden z rodičů a má psychické problémy. Provedenou dechovou zkouškou mu bylo navíc naměřeno více než dva a půl promile alkoholu v dechu. Strážníci následně na místo přivolali záchrannou službu, která muže vyšetřila a posléze ho převezla na protialkoholní záchytnou stanici. ZÁZNAM


Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie PrahaSebevraždaZáchytkaOpilý muž

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?