Strážníci nalezli dívku, po které bylo vyhlášeno celostátní pátrání

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Strážníci nalezli dívku, po které bylo vyhlášeno celostátní pátrání - fotografie
vloženo: 7.prosince
246x


7.12.2015 Strážníci nalezli dívku, po které bylo vyhlášeno celostátní pátrání

Necelých deset minut poté, co se strážníci z Prahy 11 dozvěděli prostřednictvím vysílačky o vyhlášeném celostátním pátrání po 14 leté dívce, ji strážníci nezraněnou předali policistům.

V rámci běžné hlídkové činnosti v lokalitě Háje si strážníci z Prahy 11 převzali informaci o tom, že bylo vyhlášeno celostátní pátrání po pohřešované čtrnáctileté dívce. Hlídka právě kontrolovala nástupiště Háje a následně chtěla přejet na další zastávku Opatov, když si všimla mladé dívky, která přecházela ulici a která odpovídala popisu pohřešované osoby. Ve chvíli, kdy dívka spatřila strážníka, snažila se před hlídkou nejprve schovat mezi vozidla, posléze i utéct směrem do sídliště. Jeden člen hlídky se za mladou dívkou rozběhl, jeho kolegyně jela služebním vozidlem a chtěla nadjet utíkající dívce z druhé strany ulice. Strážník, který se za ní rozběhl, ji však za chvíli dostihl. Posléze ji v pořádku nezraněnou předali přivolané hlídce Policie ČR.

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Policie ČRPátrání

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?