Další šofér pod vlivem drog, navíc s vysloveným zákazem řízení

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Další šofér pod vlivem drog, navíc s vysloveným zákazem řízení - fotografie
vloženo: 11.ledna
280x


11.1.2016 Další šofér pod vlivem drog, navíc s vysloveným zákazem řízení

Cizinec pod vlivem drog brázdil ulice v Praze 2. Strážníci muže, kterému byl navíc vysloven zákaz řízení, předali Policii ČR

V sobotu po půlnoci prováděli strážníci z Prahy 2 kontrolní činnost na Karlově náměstí, kde si všimli vozidla stojícího na zákazu zastavení. Ve chvíli, kdy chtěli strážníci s řidičem přestupek projednat, vozidlo se rozjelo směrem do Resslovy ulice. Strážníci ho zastavili na Jiráskově náměstí. Cizinec strážníkům předložil cestovní pas. Protože se mužovo chování strážníků zdálo podezřelé, provedli u něj dechovou zkoušku s negativním výsledkem. Provedený test na drogy však byl pozitivní na canabis a amfetamin. Muž se hlídce přiznal, že před jízdou užil pervitin a navíc uvedl, že má vyslovený zákaz řízení. Celou věc následně pro podezření ze spáchání trestného činu převzala Policie ČR

V sobotu nebyla nouze o řidiče „pod vlivem“ jen v Praze 2. V Praze 6 pro změnu strážníci zadrželi řidičku, která nadýchala bezmála dvě a půl promile.

Když hlídka projížděli Českomalínskou ulicí, všimla si vozidla, jehož řidička lehce narazila do jiného zaparkovaného vozidla. Strážníci se ji rozhodli zastavit a celou věc prověřit. V řidičce byla následně zjištěna mladá, zjevně opilá žena. Hlídka ji provedenou dechovou zkouškou naměřila bezmála dvě a půl promile. Celou věc si převzala Policie ČR.

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Karlovo náměstíZákaz řízeníPolicie ČRTrestný čin

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?