Opilý řidič taxi v Praze 11 naboural několik vozidel. Opilá řidička kličkovala ulicemi Prahy 4. Nadý

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Opilý řidič taxi v Praze 11 naboural několik vozidel. Opilá řidička kličkovala ulicemi Prahy 4. Nadý - fotografie
vloženo: 19.února
274x


19.2.2016 VIDEO Opilý řidič taxi v Praze 11 naboural několik vozidel. Opilá řidička kličkovala ulicemi Prahy 4. Nadýchala tři promile. Oba případy nyní řeší policisté

Případ opilého řidiče taxi, který měl svou agresivní jízdou způsobit dopravní nehodu, řešili včera večer strážníci z Prahy 11. Muže nadýchal přes 1,5 promile.

Včera odpoledne přijali strážníci z Prahy 11 oznámení, že v ulici Ženíškova měl zjevně opilý řidič nabourat několik zaparkovaných vozidel. Když strážníci přijeli do uvedené ulice, uviděli muže, který právě nastupoval do poškozeného vozidla. Hlídka ho tedy vyzvala k předložení potřebných dokladů. Při kontrole osmatřicetiletý muž stál sotva na nohách a byl z něj silně cítit alkohol. Na místo se následně dostavil i svědek události, který uvedl, že dotyčný muž projížděl vysokou rychlostí Ženíškovou ulici. Zde narazil do jednoho ze zaparkovaných vozidel, které odmrštil nárazem na za ním stojící vůz. Strážníci u podezřelého řidiče provedli orientační dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem přes 1,5 promile. Pro podezření ze spáchání trestného činu ho omezili na osobní svobodě a předali hlídce policie z oddělení dopravních nehod k dalšímu opatření.

Jen o den dříve strážníci z jedenáctého pražského obvodu řešili oznámení týkající se vloupání do supermarketu v ulici Brandlova. Událost zaznamenala pozorná občanka, která ji oznámila na linku tísňového volání a předala popis možných pachatelů. Jeden z nich byl i opilý řidič taxi. Případem se dále zabývají policisté.

O několik hodin později si nezodpovědná žena sedla opilá za volant automobilu v Praze 4. Ve Vídeňské ulici si jí k její smůle všimla hlídka strážníků. Dnes v noci prováděla autohlídka strážníků z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 4 kontrolní činnost v ulici Vídeňská, kde si všimla vozidla, jehož řidič kličkoval po vozovce a ohrožoval sebe i ostatní účastníky silničního provozu. Strážníci proto vozidlo zastavili a zjistili, že se nejedná o řidiče, ale o opilou řidičku. Žena mluvila nesrozumitelně, byl z ní cítit alkohol a navíc se strážníkům přiznala, že před jízdou pila alkohol. Hlídka u ní provedla orientační dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem tři promile. Pro podezření ze spáchání trestného činu strážníci celou věc předali Policii ČR k dalšímu opatření.

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie PrahaAgresePolicie ČRTrestný činDopravní nehoda

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?