Strážníci pražské městské policie zadrželi během uplynulého víkendu tři sprejery

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Strážníci pražské městské policie zadrželi během uplynulého víkendu tři sprejery - fotografie
vloženo: 7.března
257x


7.3.2016 VIDEO Strážníci pražské městské policie zadrželi během uplynulého víkendu tři sprejery

Dva případy podezření z posprejování a pomalování majetku zaznamenali během uplynulého víkendu strážníci Městské policie Praha. Případy dále šetří Policie ČR.

V sobotu v krátce před jednou hodinou ráno prováděli strážníci z Prahy 15 kontrolní činnost v ulici Milánská, kde si všimli dvou osob, které malovaly po zdech podchodu. Hlídka při bližším ohledání zjistila, že dvojice kreslila na stěny fixou různé nápisy. Strážníci mladíka a dívku omezili pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě a předali je Policii ČR.

Druhý případ zaznamenali strážníci z Prahy 6 v neděli odpoledne. Pozorná obyvatelka si v ulici Podbabská všimla, že na místní viadukt sprejuje mladý muž. Na místo byla ihned vyslána autohlídka, která oznamovatelku kontaktovala. Ta strážníkům ukázala čerstvě na stříkaný nápis a uvedla popis podezřelého mladíka, který v přítomnosti neznámé dívky utíkal směrem k přívozu přes Vltavu. Strážníci podezřelého mladíka následně nalezli u místního přívozu a pro podezření ze spáchání trestného činu omezili na osobní svobodě. Na místě se nacházela ještě dvojice svědků, která mladíka i dívku pronásledovala a potvrdila, že zadržený mladík, je skutečně ten, který postříkal stěnu viaduktu. Mladík ještě s rukama od barvy ukázal hlídce batoh, ve kterém měl několik kusů sprejů. K posprejování se nakonec přiznal. Celou věc si k dalšímu šetření převzala Policie ČR. VIDEO


Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie PrahaPolicie ČRTrestný čin

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?