Strážníci pražské městské policie zadrželi během uplynulého víkendu tři sprejery

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Strážníci pražské městské policie zadrželi během uplynulého víkendu tři sprejery - fotografie
vloženo: 7.března
250x


7.3.2016 VIDEO Strážníci pražské městské policie zadrželi během uplynulého víkendu tři sprejery

Dva případy podezření z posprejování a pomalování majetku zaznamenali během uplynulého víkendu strážníci Městské policie Praha. Případy dále šetří Policie ČR.

V sobotu v krátce před jednou hodinou ráno prováděli strážníci z Prahy 15 kontrolní činnost v ulici Milánská, kde si všimli dvou osob, které malovaly po zdech podchodu. Hlídka při bližším ohledání zjistila, že dvojice kreslila na stěny fixou různé nápisy. Strážníci mladíka a dívku omezili pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě a předali je Policii ČR.

Druhý případ zaznamenali strážníci z Prahy 6 v neděli odpoledne. Pozorná obyvatelka si v ulici Podbabská všimla, že na místní viadukt sprejuje mladý muž. Na místo byla ihned vyslána autohlídka, která oznamovatelku kontaktovala. Ta strážníkům ukázala čerstvě na stříkaný nápis a uvedla popis podezřelého mladíka, který v přítomnosti neznámé dívky utíkal směrem k přívozu přes Vltavu. Strážníci podezřelého mladíka následně nalezli u místního přívozu a pro podezření ze spáchání trestného činu omezili na osobní svobodě. Na místě se nacházela ještě dvojice svědků, která mladíka i dívku pronásledovala a potvrdila, že zadržený mladík, je skutečně ten, který postříkal stěnu viaduktu. Mladík ještě s rukama od barvy ukázal hlídce batoh, ve kterém měl několik kusů sprejů. K posprejování se nakonec přiznal. Celou věc si k dalšímu šetření převzala Policie ČR. VIDEO


Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie PrahaPolicie ČRTrestný čin

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?