Strážníci o víkendu předali Policii ČR opět několik řidičů pod vlivem alkoholu

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Strážníci o víkendu předali Policii ČR opět několik řidičů pod vlivem alkoholu - fotografie
vloženo: 4.dubna
248x


4.4.2016 VIDEO Strážníci o víkendu předali Policii ČR opět několik řidičů pod vlivem alkoholu

Dva případy opilců za volantem zaznamenali strážníci pražské městské policie.

Prvního opilého šoféra odhalili v pátek večer strážníci z Prahy 8 v Zenklově ulici. Pozornost strážníků totiž upoutalo vozidlo, které stálo na vyvýšeném tramvajovém pásu nedaleko tramvajové zastávky. Řidič špatně artikuloval a na dotaz strážníků, jak se na tramvajový pás dostal, nedokázal odpovědět a tvrdil, že neví, co se stalo. Strážníci se ho proto zeptali, jestli před jízdou pil. Muž odpověděl, že ano. Provedenou dechovou zkouškou mu bylo naměřeno bezmála dva půl promile. Celou věc si pro podezření ze spáchání trestného činu převzala Policie ČR.

Druhý případ zaznamenali strážníci z Hlídkového útvaru včera nad ránem v Českobrodské ulici. Zde hlídka uviděla osobní vozidlo jedoucí malou rychlostí směrem do Spojovací ulice. Vozidlo mělo navíc zapnutá výstražná světla, proraženou levou přední pneumatiku a kličkovalo po vozovce. Hlídka ho proto v Hrdlořezské ulici zastavila. Při kontrole dokladů z řidičky strážníci ucítili alkohol. Žena však tvrdila, že měla jen jedno malé pivo. Provedenou dechovou zkouškou jí však strážníci naměřili bezmála dvě promile. Opakované provedení dechové zkoušky však žena odmítla a domáhala se přivolání právního zástupce. Celou věc si následně převzala Policie ČR k dalšímu šetření. VIDEO


Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie PrahaPolicie ČRTrestný čin

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?