FOTO Váleli jsme se po autech, přiznali se muži

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
FOTO  
Váleli jsme se po autech, přiznali se muži - fotografie
vloženo: 17.května
366x


17.5.2016 FOTO Váleli jsme se po autech, přiznali se muži

Dva muže ve věku dvacet devět a třicet jedna let zadrželi pražští strážníci chvilku poté, co přijali oznámení, že mají nebezpečně vstupovat do vozovky a skákat po autech. Případem se dále zabývají policisté.

Krátce před půl jedenáctou hodinou večer přijali strážníci z Prahy 6 oznámení, že se v Jugoslávské ulici směrem do centra pohybují dva muži, nebezpečně vstupují do vozovky a

skáčou po zaparkovaných autech. Podle oznamovatele měl mít jeden z mužů na hlavě plochou pokrývku. Hlídka strážníků z Prahy 6 si zjevně opilých mužů odpovídajících popisu, kteří se potáceli po chodníku, všimla v křižovatce ulic Jugoslávských partyzánů x Velflíkova. Zastavila je a po kontrole dokladů, se zeptala, zda někde neničili zaparkovaná vozidla. Oba muži shodně odpověděli, že ne, že si dali jen pár skleniček alkoholu a pak se trochu pováleli po asi třech maximálně čtyřech autech. Strážníci se proto s nimi vrátili na místo, kde mělo k ničení vozidel docházet. Jedno z vozidel našli poškozené. Pro podezření ze spáchání trestného činu je strážníci předali přivolané hlídce Policie ČR.

(Foto MP Praha)

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Policie ČRTrestný čin

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?