FOTO Váleli jsme se po autech, přiznali se muži

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
FOTO  
Váleli jsme se po autech, přiznali se muži - fotografie
vloženo: 17.května
346x


17.5.2016 FOTO Váleli jsme se po autech, přiznali se muži

Dva muže ve věku dvacet devět a třicet jedna let zadrželi pražští strážníci chvilku poté, co přijali oznámení, že mají nebezpečně vstupovat do vozovky a skákat po autech. Případem se dále zabývají policisté.

Krátce před půl jedenáctou hodinou večer přijali strážníci z Prahy 6 oznámení, že se v Jugoslávské ulici směrem do centra pohybují dva muži, nebezpečně vstupují do vozovky a

skáčou po zaparkovaných autech. Podle oznamovatele měl mít jeden z mužů na hlavě plochou pokrývku. Hlídka strážníků z Prahy 6 si zjevně opilých mužů odpovídajících popisu, kteří se potáceli po chodníku, všimla v křižovatce ulic Jugoslávských partyzánů x Velflíkova. Zastavila je a po kontrole dokladů, se zeptala, zda někde neničili zaparkovaná vozidla. Oba muži shodně odpověděli, že ne, že si dali jen pár skleniček alkoholu a pak se trochu pováleli po asi třech maximálně čtyřech autech. Strážníci se proto s nimi vrátili na místo, kde mělo k ničení vozidel docházet. Jedno z vozidel našli poškozené. Pro podezření ze spáchání trestného činu je strážníci předali přivolané hlídce Policie ČR.

(Foto MP Praha)

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Policie ČRTrestný čin

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?