VIDEO Muž, který chtěl spáchat sebevraždu skokem do vody, skončil na psychiatrii

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
VIDEO  
Muž, který chtěl spáchat sebevraždu skokem do vody, skončil na psychiatrii - fotografie
vloženo: 16.května
233x


16.5.2016 VIDEO Muž, který chtěl spáchat sebevraždu skokem do vody, skončil na psychiatrii

Mladý muž, se kterým se rozešla dlouholetá partnerka, chtěl ukončit svůj život skokem z Karlova mostu. Pražským strážníkům se podařilo mu jeho úmysl rozmluvit. Muže pak záchranáři odvezli na psychiatrii.

Strážníci z Prahy 1 krátce před půlnocí vyjeli na pomoc muži, který dle oznámení seděl na kamenném zábradlí Karlova mostu směrem k řece a chtěl z něj pravděpodobně skočit do Vltavy. Hlídka zde našla mladého muže, který byl nakloněn k Vltavě a kouřil cigaretu. Jeden ze strážníků k němu opatrně přistoupil, posadil se vedle něho a pokusil se s ním navázat kontakt. Druhý člen hlídky k němu po chvíli přistoupil z druhé strany a zajistil ho tak, aby mu zabránil v případném skoku. Mladík se jim svěřil, že se mu nechce žít, protože se s ním rozešla dlouholetá přítelkyně. Po nějaké době se strážníkům podařilo muže přesvědčit, aby se s nimi vrátil na most. Mezitím jiná hlídka městské policie přivolala záchrannou službu a policisty. Před odvozem do nemocnice byla u dvaadvacetiletého muže provedena orientační dechová zkouška s pozitivním výsledkem 1,29 ‰.

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie PrahaSebevražda

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?