VIDEO Muž, který chtěl spáchat sebevraždu skokem do vody, skončil na psychiatrii

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
VIDEO  
Muž, který chtěl spáchat sebevraždu skokem do vody, skončil na psychiatrii - fotografie
vloženo: 16.května
250x


16.5.2016 VIDEO Muž, který chtěl spáchat sebevraždu skokem do vody, skončil na psychiatrii

Mladý muž, se kterým se rozešla dlouholetá partnerka, chtěl ukončit svůj život skokem z Karlova mostu. Pražským strážníkům se podařilo mu jeho úmysl rozmluvit. Muže pak záchranáři odvezli na psychiatrii.

Strážníci z Prahy 1 krátce před půlnocí vyjeli na pomoc muži, který dle oznámení seděl na kamenném zábradlí Karlova mostu směrem k řece a chtěl z něj pravděpodobně skočit do Vltavy. Hlídka zde našla mladého muže, který byl nakloněn k Vltavě a kouřil cigaretu. Jeden ze strážníků k němu opatrně přistoupil, posadil se vedle něho a pokusil se s ním navázat kontakt. Druhý člen hlídky k němu po chvíli přistoupil z druhé strany a zajistil ho tak, aby mu zabránil v případném skoku. Mladík se jim svěřil, že se mu nechce žít, protože se s ním rozešla dlouholetá přítelkyně. Po nějaké době se strážníkům podařilo muže přesvědčit, aby se s nimi vrátil na most. Mezitím jiná hlídka městské policie přivolala záchrannou službu a policisty. Před odvozem do nemocnice byla u dvaadvacetiletého muže provedena orientační dechová zkouška s pozitivním výsledkem 1,29 ‰.

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie PrahaSebevražda

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?