Opilý cyklista napadl zdravotníky. Nakonec skončil na záchytce.

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Opilý cyklista napadl zdravotníky. Nakonec skončil na záchytce. - fotografie
vloženo: 18.května
347x


18.5.2016 Opilý cyklista napadl zdravotníky. Nakonec skončil na záchytce.

Případ opilého cyklisty, který si způsobil pádem zranění v obličeji, řešili včera večer strážníci z Prahy 4. Protože mladý muž napadl záchranáře, skončil na protialkoholní záchytné stanici.

Včera večer přijali strážníci z Prahy 4 oznámení, že v ulici Na Záhonech je zraněný opilý cyklista. Strážníci na místě nalezli oznamovatele a mladého muže, který měl krvácivé zranění v obličeji. To si prý způsobil sám pádem z kola. Hlídka proto na místo přivolala dopravní policii a zdravotnickou záchrannou službu. Když se pak zdravotníci pokusili ošetřit mužovo zranění, začal být agresivní a několikrát se pokusil záchranáře napadnout. Hlídka mu v tom zabránila, a navíc mu přiložila služební pouta. Jednatřicetiletý cyklista byl poté za asistence strážníků převezen k ošetření do jedné z pražských nemocnic. Protože se i v nemocnici choval agresivně a opakovaně se pokusil z místa odejít, strážníci na místo přivolali specializovanou autohlídku pražské městské policie pro odvoz opilců. Ta také nakonec muže, který nadýchal více než dvě a půl promile alkoholu, převezla na protialkoholní záchytnou stanici.

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie PrahaAgreseZáchytka

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?