Opilý cyklista napadl zdravotníky. Nakonec skončil na záchytce.

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Opilý cyklista napadl zdravotníky. Nakonec skončil na záchytce. - fotografie
vloženo: 18.května
337x


18.5.2016 Opilý cyklista napadl zdravotníky. Nakonec skončil na záchytce.

Případ opilého cyklisty, který si způsobil pádem zranění v obličeji, řešili včera večer strážníci z Prahy 4. Protože mladý muž napadl záchranáře, skončil na protialkoholní záchytné stanici.

Včera večer přijali strážníci z Prahy 4 oznámení, že v ulici Na Záhonech je zraněný opilý cyklista. Strážníci na místě nalezli oznamovatele a mladého muže, který měl krvácivé zranění v obličeji. To si prý způsobil sám pádem z kola. Hlídka proto na místo přivolala dopravní policii a zdravotnickou záchrannou službu. Když se pak zdravotníci pokusili ošetřit mužovo zranění, začal být agresivní a několikrát se pokusil záchranáře napadnout. Hlídka mu v tom zabránila, a navíc mu přiložila služební pouta. Jednatřicetiletý cyklista byl poté za asistence strážníků převezen k ošetření do jedné z pražských nemocnic. Protože se i v nemocnici choval agresivně a opakovaně se pokusil z místa odejít, strážníci na místo přivolali specializovanou autohlídku pražské městské policie pro odvoz opilců. Ta také nakonec muže, který nadýchal více než dvě a půl promile alkoholu, převezla na protialkoholní záchytnou stanici.

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie PrahaAgreseZáchytka

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?