VIDEO Agresivní ženy rušily noční klid

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
VIDEO  
Agresivní ženy rušily noční klid - fotografie
vloženo: 20.května
297x


20.5.2016 VIDEO Agresivní ženy rušily noční klid

Strážníci pražské městské policie řešili dva případy zjevně opilých žen, které rušily noční klid. Oba případy byly předány příslušným správním orgánům k dalšímu opatření.

První případ zaznamenali ve čtvrtek strážníci z Útvaru psovodů společně s kolegy z Prahy 7. Když hlídky prováděly kontrolní činnost na Letenské pláni, kde právě probíhal pivní festival, všimly si zjevně opilé ženy, která rušila noční klid hlasitým křikem. Strážníci ji proto vyzvali k předložení dokladů. To však žena odmítla, začala být agresivní, strážníkům sprostě nadávala a vyhrožovala jim známostmi s ministrem vnitra, dalšími funkcionáři a také zveřejněním v tisku. Poté dokonce kopla služebního psa do náhubku a pokusila se členy hlídky napadnout kopy a údery pěstí. Strážníci proti ní zakročili a za použití donucovacích prostředků ji předvedli na Policii ČR. Sedmačtyřicetileté ženě bylo následně naměřeno skoro jeden a půl promile alkoholu v dechu. Jejím chováním se budou dále zabývat úředníci příslušného správního orgánu.

Druhý případ zaznamenali dnes nad ránem strážníci z Prahy 1. Autohlídka strážníků prováděla kontrolní činnost v ulici V Kolkovně, kde si všimla skupinky mladíků, kteří hlasitě zpívali. Strážníci zastavili a vyzvali skupinku, aby se s ohledem na noční hodiny ztišila. V té chvíli ke skupince přišla žena, která hlasitě křičela a mladíky polila šumivým vínem. Hlídka proto ženu vyzvala k prokázání totožnosti. I přes opakované výzvy strážníků třiatřicetiletá žena dále hlasitým řevem rušila noční klid a navíc začala být vůči hlídce agresivní. Protože se žena ani po několika výzvách neuklidnila, strážníci ji za použití donucovacích prostředků předvedli na Policii ČR. Celou věc budou dále řešit úředníci správního orgánu.

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie PrahaAgresePolicie ČRDonucovací prostředkySlužební pesFestival Praha

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?