Pět nabouraných vozidel je výsledek noční jízdy muže, který nevlastní řidičské oprávnění

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
 
Pět nabouraných vozidel je výsledek noční jízdy muže, který nevlastní řidičské oprávnění  - fotografie
vloženo: 27.května
177x


27.5.2015 Pět nabouraných vozidel je výsledek noční jízdy muže, který nevlastní řidičské oprávnění

Dnes půl hodiny po půlnoci bylo přijato oznámení na linku tísňového volání 156, že v ulici Doležalova, Praha 9 došlo k dopravní nehodě a řidič, který dopravní nehodu způsobil, se snaží z místa nehody ujet.

Na místo byla ihned vyslána autohlídka strážníků z Prahy 14. Po příjezdu do uvedené ulice zde spatřila čtyři poškozená vozidla. V blízkosti vozidel stála skupinka osob, která pokřikovala na muže stojícího opodál. Jeden muž ze skupinky strážníkům označil tohoto muže, jako řidiče vozidla, který při průjezdu ulicí měl dopravní nehodu způsobit. Uvedl, že hned v první zatáčce nezvládl řízení a naboural do stojících vozidel. Poté se snažil ujet. V další zatáčce se situace opakovala. Ještě dodal, že dotyčný vyšel z nedalekého baru. Strážníci muže vyzvali k prokázání totožnosti a provedení dechové zkoušky. Z dotyčného byl silně cítit alkohol a nechtěl s hlídkou komunikovat. Strážníci proto zajistili svědky události a na místo přivolali kolegy z Policie ČR. Provedenou dechovou zkouškou mu bylo následně naměřeno 2,25 ‰ alkoholu v dechu. Dále bylo zjištěno, že muž nevlastní, a ani nikdy nevlastnil, řidičské oprávnění. Při své zběsilé jízdě opilec poškodil 5 osobních vozidel. Celým případem se nyní zabývají policisté. 

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Policie ČRDopravní nehoda

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?