Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
  - fotografie
vloženo: 14.května
230x


 

14.5.2015 FOTO Muž se pokusil o sebevraždu. Strážníci a policisté mu poskytli první pomoc a předali ho záchranářům

 

Včera odpoledne požádala Policie ČR o součinnost hlídku strážníků z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 14 ve věci přijatého oznámení o pokusu sebevraždu.

 

Sebevrah se měl nacházet v garážích nedaleko Slévačské ulice. Na místo ihned vyjely autohlídky strážníků a policistů. Hlídky na místě zjistily, že pozemek je ohraničen tzv. kari sítí. Pro důvodné podezření z ohrožení života a zdraví byla vypáčena část mříží. Strážníci a policisté poté začali propátrávat garážová stání. V jedné z garáží hlídky nalezly nastartované osobní vozidlo a v něm bezvládné tělo muže. Na místo byla ihned přivolaná záchranná služba. Protože byl celý prostor silně zamořen výfukovými plyny, hlídky vozidlo vytlačily z garáže, a poté z něj muže vyprostily. Policisté a strážníci muži poskytovali první pomoc až do příjezdu záchranné služby. Ta si starého muže následně převzala a převezla do jedné z pražských nemocnic. 

Foto: MP Praha

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Záchranná službaMěstská policie PrahaSebevraždaPolicie ČR

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?