Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
  - fotografie
vloženo: 14.května
233x


 

14.5.2015 FOTO Muž se pokusil o sebevraždu. Strážníci a policisté mu poskytli první pomoc a předali ho záchranářům

 

Včera odpoledne požádala Policie ČR o součinnost hlídku strážníků z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 14 ve věci přijatého oznámení o pokusu sebevraždu.

 

Sebevrah se měl nacházet v garážích nedaleko Slévačské ulice. Na místo ihned vyjely autohlídky strážníků a policistů. Hlídky na místě zjistily, že pozemek je ohraničen tzv. kari sítí. Pro důvodné podezření z ohrožení života a zdraví byla vypáčena část mříží. Strážníci a policisté poté začali propátrávat garážová stání. V jedné z garáží hlídky nalezly nastartované osobní vozidlo a v něm bezvládné tělo muže. Na místo byla ihned přivolaná záchranná služba. Protože byl celý prostor silně zamořen výfukovými plyny, hlídky vozidlo vytlačily z garáže, a poté z něj muže vyprostily. Policisté a strážníci muži poskytovali první pomoc až do příjezdu záchranné služby. Ta si starého muže následně převzala a převezla do jedné z pražských nemocnic. 

Foto: MP Praha

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Záchranná službaMěstská policie PrahaSebevraždaPolicie ČR

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?