Podnapilý řidič nacouval do vozidla právě ve chvíli, kdy šli kolem strážníci

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Podnapilý řidič nacouval do vozidla právě ve chvíli, kdy šli kolem strážníci - fotografie
vloženo: 22.června
229x


22.6.2015 VIDEO Podnapilý řidič nacouval do vozidla právě ve chvíli, kdy šli kolem strážníci

Na nedělní půlnoc bude asi nerad vzpomínat řidič osobního vozidla. Při parkování v modré zóně, kde bylo tou dobou opravdu hodně místa, lehce naboural do zaparkovaného vozidla, a to právě ve chvíli, kdy šli kolem pražští strážníci. Přestože se nakonec o dopravní nehodu nejednalo, skončil na služebně policie.

V neděli těsně před půlnocí prováděli strážníci z Prahy 1 hlídkovou činnost v Dušní ulici, kde si povšimli vozidla stříbrné barvy, jehož řidič při parkování lehce nacouval do za ním zaparkovaného vozidla. Strážníci proto přistoupili k řidiči, který právě zaparkoval, a vyzvali ho k prokázání totožnosti. Provedenou kontrolou nebylo u druhého vozidla zjištěno žádné poškození, nejednalo se proto o dopravní nehodu. Muž u sebe neměl žádné doklady, ale strážníkům řekl, že bydlí nedaleko, že si pro ně pošle spolujezdkyni. Při komunikaci s hlídkou špatně artikuloval a měl nekoordinované pohyby. Strážníci u devětatřicetiletého muže provedli orientační dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem. Muž nadýchal něco málo přes jedno promile. Podnapilého muže si odvezl na služebnu policista, který se v průběhu celé události dostavil na místo. VIDEO


Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Dopravní nehoda

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?