Podnapilý řidič nacouval do vozidla právě ve chvíli, kdy šli kolem strážníci

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Podnapilý řidič nacouval do vozidla právě ve chvíli, kdy šli kolem strážníci - fotografie
vloženo: 22.června
220x


22.6.2015 VIDEO Podnapilý řidič nacouval do vozidla právě ve chvíli, kdy šli kolem strážníci

Na nedělní půlnoc bude asi nerad vzpomínat řidič osobního vozidla. Při parkování v modré zóně, kde bylo tou dobou opravdu hodně místa, lehce naboural do zaparkovaného vozidla, a to právě ve chvíli, kdy šli kolem pražští strážníci. Přestože se nakonec o dopravní nehodu nejednalo, skončil na služebně policie.

V neděli těsně před půlnocí prováděli strážníci z Prahy 1 hlídkovou činnost v Dušní ulici, kde si povšimli vozidla stříbrné barvy, jehož řidič při parkování lehce nacouval do za ním zaparkovaného vozidla. Strážníci proto přistoupili k řidiči, který právě zaparkoval, a vyzvali ho k prokázání totožnosti. Provedenou kontrolou nebylo u druhého vozidla zjištěno žádné poškození, nejednalo se proto o dopravní nehodu. Muž u sebe neměl žádné doklady, ale strážníkům řekl, že bydlí nedaleko, že si pro ně pošle spolujezdkyni. Při komunikaci s hlídkou špatně artikuloval a měl nekoordinované pohyby. Strážníci u devětatřicetiletého muže provedli orientační dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem. Muž nadýchal něco málo přes jedno promile. Podnapilého muže si odvezl na služebnu policista, který se v průběhu celé události dostavil na místo. VIDEO


Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Dopravní nehoda

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?