Strážníci poskytli první pomoc silně opilému muži. Následně ho kvůli agresivitě museli doprovodit na

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Strážníci poskytli první pomoc silně opilému muži. Následně ho kvůli agresivitě museli doprovodit na - fotografie
vloženo: 22.června
311x


22.6.2015 Strážníci poskytli první pomoc silně opilému muži. Následně ho kvůli agresivitě museli doprovodit na protialkoholní záchytnou stanici

V rámci běžné hlídkové činnosti si strážníci z Prahy 5 povšimli v ulici Nádražní, muže, který polehával na schodech. Z obavy o jeho zdravotní stav k němu přistoupili a zeptali se ho, zda je v pořádku a něco nepotřebuje.

Muž jim odpověděl, že ho bolí záda a břicho. Následně začal upadat do bezvědomí. Hlídka ho proto okamžitě uložila do stabilizované polohy a zavolala na místo záchrannou službu. Do příjezdu záchranářů mu pak strážníci poskytovali podle pokynů operátorky první pomoc. Poté, co si záchranáři převzali muže do své péče, požádali strážníky o doprovod do nemocnice, protože se obávali, že by mohl být agresivní. Při ošetření na urgentním příjmu nejprve dotyčný nechtěl komunikovat s personálem nemocnice, posléze na ně začal být vulgární. Provedenou orientační zkouškou mu bylo následně naměřeno 3,35‰ alkoholu v dechu. Ošetřující lékařka proto rozhodla o jeho převozu na záchytnou stanici. Opilý muž s převozen nesouhlasil a začal být agresivní. Na žádost lékařky pak strážníci asistovali také při převozu muže na záchytku.

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
AgreseZáchytkaOpilý muž

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?