Strážníci poskytli první pomoc silně opilému muži. Následně ho kvůli agresivitě museli doprovodit na

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Strážníci poskytli první pomoc silně opilému muži. Následně ho kvůli agresivitě museli doprovodit na - fotografie
vloženo: 22.června
301x


22.6.2015 Strážníci poskytli první pomoc silně opilému muži. Následně ho kvůli agresivitě museli doprovodit na protialkoholní záchytnou stanici

V rámci běžné hlídkové činnosti si strážníci z Prahy 5 povšimli v ulici Nádražní, muže, který polehával na schodech. Z obavy o jeho zdravotní stav k němu přistoupili a zeptali se ho, zda je v pořádku a něco nepotřebuje.

Muž jim odpověděl, že ho bolí záda a břicho. Následně začal upadat do bezvědomí. Hlídka ho proto okamžitě uložila do stabilizované polohy a zavolala na místo záchrannou službu. Do příjezdu záchranářů mu pak strážníci poskytovali podle pokynů operátorky první pomoc. Poté, co si záchranáři převzali muže do své péče, požádali strážníky o doprovod do nemocnice, protože se obávali, že by mohl být agresivní. Při ošetření na urgentním příjmu nejprve dotyčný nechtěl komunikovat s personálem nemocnice, posléze na ně začal být vulgární. Provedenou orientační zkouškou mu bylo následně naměřeno 3,35‰ alkoholu v dechu. Ošetřující lékařka proto rozhodla o jeho převozu na záchytnou stanici. Opilý muž s převozen nesouhlasil a začal být agresivní. Na žádost lékařky pak strážníci asistovali také při převozu muže na záchytku.

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
AgreseZáchytkaOpilý muž

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?