Dva umělci si fasádu a zastávku MHD spletli s malířským plátnem

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Dva umělci si fasádu a zastávku MHD spletli s malířským plátnem - fotografie
vloženo: 23.června
229x


23.6.2015 FOTO Dva umělci si fasádu a zastávku MHD spletli s malířským plátnem

V sobotu v půl druhé ráno prováděli strážníci Hlídkového útvaru Městské policie Praha kontrolní činnost v noční tramvajové lince č. 54. Ve chvíli, kdy tramvaj přijížděla do zastávky v Sokolovské ulici, si strážníci všimli mladého muže, jak fixem maluje po skleněné výplni zastávky. Jakmile je ten zaregistroval, dal se ihned na útěk. Strážníci ho však po krátkém pronásledování dostihli a za použití donucovacích prostředků mu nasadili služební pouta. Hlídka mladíka omezila pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě. Celou věc si následně k dalšímu opatření převzala Policie ČR.

Druhý případ zaznamenali v neděli večer strážníci z Prahy 6. Autohlídka strážníků přijala oznámení, že na rohu ulic Jugoslávským partyzánů a Zelená, neznámý muž sprejuje na výlohy a na fasádu domu. Po příjezdu na uvedené místo se hlídce přihlásil oznamovatel a označil dva muže stojící opodál, jako ty, kteří měli posprejovat dům. Jeden z mužů se také následně k posprejování domu strážníkům přiznal. Hlídka prohledala i blízké okolí a nalezla u kontejnerů papírovou tašku se spreji černé barvy. I k těmto nalezeným věcem nakonec čtyřiačtyřicetiletý muž uvedl, že je zde odhodil. Hlídka muže pro podezření ze spáchání trestného činu omezila na osobní svobodě a přivolala na místo Policii ČR. Ta si celou věc převzala k dalšímu šetření. (foto MP Praha 6)

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie PrahaPolicie ČRDonucovací prostředkyTrestný čin

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?