Dva umělci si fasádu a zastávku MHD spletli s malířským plátnem

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Dva umělci si fasádu a zastávku MHD spletli s malířským plátnem - fotografie
vloženo: 23.června
236x


23.6.2015 FOTO Dva umělci si fasádu a zastávku MHD spletli s malířským plátnem

V sobotu v půl druhé ráno prováděli strážníci Hlídkového útvaru Městské policie Praha kontrolní činnost v noční tramvajové lince č. 54. Ve chvíli, kdy tramvaj přijížděla do zastávky v Sokolovské ulici, si strážníci všimli mladého muže, jak fixem maluje po skleněné výplni zastávky. Jakmile je ten zaregistroval, dal se ihned na útěk. Strážníci ho však po krátkém pronásledování dostihli a za použití donucovacích prostředků mu nasadili služební pouta. Hlídka mladíka omezila pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě. Celou věc si následně k dalšímu opatření převzala Policie ČR.

Druhý případ zaznamenali v neděli večer strážníci z Prahy 6. Autohlídka strážníků přijala oznámení, že na rohu ulic Jugoslávským partyzánů a Zelená, neznámý muž sprejuje na výlohy a na fasádu domu. Po příjezdu na uvedené místo se hlídce přihlásil oznamovatel a označil dva muže stojící opodál, jako ty, kteří měli posprejovat dům. Jeden z mužů se také následně k posprejování domu strážníkům přiznal. Hlídka prohledala i blízké okolí a nalezla u kontejnerů papírovou tašku se spreji černé barvy. I k těmto nalezeným věcem nakonec čtyřiačtyřicetiletý muž uvedl, že je zde odhodil. Hlídka muže pro podezření ze spáchání trestného činu omezila na osobní svobodě a přivolala na místo Policii ČR. Ta si celou věc převzala k dalšímu šetření. (foto MP Praha 6)

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie PrahaPolicie ČRDonucovací prostředkyTrestný čin

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?