Strážníci Městské policie Prahy již osmnáct let darují krev

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Strážníci Městské policie Prahy již osmnáct let darují krev - fotografie
vloženo: 23.června
249x


23.6.2015 FOTO Strážníci Městské policie Prahy již osmnáct let darují krev

V pondělí 22. června 2015 přišli do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady strážníci Městské policie hlavního města Prahy, aby dobrovolně darovali krev.

Již osmnáctým rokem pokračuje městská policie v tradici, jejímž smyslem je podpořit dobrou věc. Strážníci jsou si vědomi toho, že každá kapka krve může přispět k záchraně lidského života a krev je tou nejcennější tekutinou na světě, kterou nelze nahradit. Darovat krev přišlo více jak 60 strážníků, přičemž mnoho z nich je navíc i v registru dárců kostní dřeně. „Jsem rád, že se každý rok počet dobrovolných dárců z řad strážníků městské policie zvyšuje. Dnes a denně se v rámci svých pracovních povinností strážníci setkávají s případy, kdy každá darovaná kapka krve může zachránit život,“ dodal Bc. Libor Hadrava, radní pro bezpečnost hl. m. Prahy. Sami strážníci říkají: „Tímto pomáháme druhým, i když nejsme přímo v ulicích metropole. Chceme i touto formou dárcovství krve pomoci přispět k záchraně zdraví a života druhých.“ FOTO

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie Praha

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?