Strážníci Městské policie Prahy již osmnáct let darují krev

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Strážníci Městské policie Prahy již osmnáct let darují krev - fotografie
vloženo: 23.června
245x


23.6.2015 FOTO Strážníci Městské policie Prahy již osmnáct let darují krev

V pondělí 22. června 2015 přišli do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady strážníci Městské policie hlavního města Prahy, aby dobrovolně darovali krev.

Již osmnáctým rokem pokračuje městská policie v tradici, jejímž smyslem je podpořit dobrou věc. Strážníci jsou si vědomi toho, že každá kapka krve může přispět k záchraně lidského života a krev je tou nejcennější tekutinou na světě, kterou nelze nahradit. Darovat krev přišlo více jak 60 strážníků, přičemž mnoho z nich je navíc i v registru dárců kostní dřeně. „Jsem rád, že se každý rok počet dobrovolných dárců z řad strážníků městské policie zvyšuje. Dnes a denně se v rámci svých pracovních povinností strážníci setkávají s případy, kdy každá darovaná kapka krve může zachránit život,“ dodal Bc. Libor Hadrava, radní pro bezpečnost hl. m. Prahy. Sami strážníci říkají: „Tímto pomáháme druhým, i když nejsme přímo v ulicích metropole. Chceme i touto formou dárcovství krve pomoci přispět k záchraně zdraví a života druhých.“ FOTO

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie Praha

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?