Pro nedostatečný počet nabídek byla pražská městská policie nucena zrušit veřejnou zakázku na dodávk

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Pro nedostatečný počet nabídek byla pražská městská policie nucena zrušit veřejnou zakázku na dodávk - fotografie
vloženo: 23.června
209x


23.6.2015 Pro nedostatečný počet nabídek byla pražská městská policie nucena zrušit veřejnou zakázku na dodávku výstrojního materiálu. Ve skladech má ale stále dostatečné zásoby výstroje

V úterý dopoledne proběhlo na půdě ředitelství pražské městské policie otevírání obálek s nabídkami uchazečů ve věci veřejné zakázky na dodávku výstrojního materiálu.

Komise zjistila, že v rámci této veřejné zakázky, která byla rozdělena do několika částí, neobdržela pro první část zakázky, týkající se základní výstroje, žádnou nabídku. Pro další část, týkající se obuvi, obdržela dvě nabídky a pro poslední tři části - výstroj pro motorkáře, výstroj pro cyklisty a slavnostní obleky, po jedné nabídce.

Vzhledem k tomu, že městská policie musí postupovat podle znění zákona o veřejných zakázkách platného v okamžiku vyhlášení, nemůže tak dokončit čtyři z pěti částí, a to z důvodu, že se přihlásil buď jeden, nebo žádný uchazeč. Proto bude muset v těchto částech veřejnou zakázku zrušit.

„Harmonogram vystrojování strážníků by však vzniklá situace neměla ohrozit. Stále čerpáme ze skladových zásob a již máme připraveno řešení vzniklé situace,“ doplnil Ing. Eduard Šuster ředitel Městské policie Praha.

Vedení městské policie samozřejmě nadále usiluje o to, aby pražští strážníci byli vybaveni, co nejkvalitnějšími výstrojními součástkami. Po uběhnutí zákonných lhůt bude vypsána nová veřejná zakázka na ty části, které musely být zrušeny. Pražská městská policie by ráda dokončila realizaci veřejné zakázky ještě do konce tohoto roku.

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie PrahaKomise

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?