I letos v červnu pražští strážníci chystají zvýšená bezpečnostní opatření v souvislosti s koncem ško

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
I letos v červnu pražští strážníci chystají zvýšená bezpečnostní opatření v souvislosti s koncem ško - fotografie
vloženo: 24.června
170x


24.6.2015 FOTO I letos v červnu pražští strážníci chystají zvýšená bezpečnostní opatření v souvislosti s koncem školního roku

Strážníci znovu dohlédnou na bezpečí dětí na přechodech pro chodce ve dnech, kdy budou rozdávána vysvědčení. Zaměří se ale také na podávání alkoholu mladistvým.

Pražská městská policie na konci školního roku zintenzivní dohled nad přechody pro chodce v blízkosti škol. V samotné dny vysvědčení, tedy od čtvrtka 25. června do úterý 30. června, tak bude bezmála 260 strážníků dohlížet na 166 přechodů u 152 škol. „Dohled nad bezpečností dětí a mládeže v poslední školní den, považuji stále za jednu z nejvyšších priorit. Zvláště v těchto dnech je preventivní role strážníků Městské policie Praha naprosto nezastupitelná,“ řekl Ing. Eduard Šuster, ředitel městské policie.

Od pátku 26. června se strážníci také zaměří na kontroly restaurací a barů, zvláštní pozornost přitom budou věnovat podávání alkoholu osobám mladším 18 let. V poslední školní dny a na začátku prázdnin, bude zesílen také dohled a kontrolní činnost nad parky, dětskými hřišti a dalšími místy, kde se mládež obvykle schází.

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie Praha

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?