Děvče ze vzteku poškodilo automobil

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Děvče ze vzteku poškodilo automobil - fotografie
vloženo: 24.června
227x


24.6.2015 Děvče ze vzteku poškodilo automobil

Mladá žena poškodila zaparkované vozidlo. Protože v automobilu strážníci nalezli odcizenou registrační značku, případ si převzala Policie ČR.

V pondělí krátce před půlnocí byla vyslána hlídka strážníků z Prahy 11 do ulice Holušická, kde někdo rušil noční klid troubením klaksonu vozidla. Strážníci na místě nalezli otevřené vozidlo, které mělo ulomený stěrač a stínítko u řidiče. Na zadních sedadlech hlídka navíc nalezl registrační značku. Provedenou kontrolou strážníci zjistili, že je evidována jako odcizená. Oznamovatel strážníkům následně řekl, že viděl mladou ženu, jak troubila, a poté vztekle utrhla stínítko a ulomila stěrač. Žena potom odešla k nedaleké zastávce MHD. Tam ji také strážníci nalezli a přivedli zpět k vozidlu. Žena se k poškození vozidla přiznala. Jako důvod uvedla, že jí kamarád přivezl tímto vozidlem do Holušické ulice s tím, že si jen něco vyřídí, a poté jí odveze domů. Mezitím, co ona čekala v autě, tak od něj obdržela sms s tím, že nedorazí. Když se mu pak pokoušela volat a domluvit se sním, vypnul si telefon. To jí natolik rozčílilo, že mu vozidlo poškodila. Protože se však ve vozidle nacházela odcizená registrační značka, hlídka na místo přivolala Policii ČR, která si celou věc přezvala k dalšímu šetření.

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Policie ČR

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?