Intenzivní kontroly strážníků odhalily mladistvého chlapce pod vlivem alkoholu

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Intenzivní kontroly strážníků odhalily mladistvého chlapce pod vlivem alkoholu - fotografie
vloženo: 26.června
217x


26.6.2015 Intenzivní kontroly strážníků odhalily mladistvého chlapce pod vlivem alkoholu

Intenzivní kontroly strážníků Městské policie Praha zaměřené na opilé nezletilce odhalily agresivního mladíka, který nadýchal bezmála dvě a půl promile.

Ve čtvrtek odpoledne byla vyslána autohlídka strážníků z Prahy 11 do jedné ze základních škol v Praze 11, kde se měl nacházet podnapilý chlapec, který nadával ostatním dětem. Ve škole hlídka kontaktovala zástupkyni ředitele školy, která jí předala popis mladíka. Strážníci prohledali okolí školy a mladíka nalezli před nedalekou prodejnou potravin. Zde mladistvého chlapce ztotožnili a provedli u něj orientační zkoušku, kterou mu naměřili bezmála dvě a půl promile alkoholu v dechu. Protože se sedmnáctiletý mladík choval agresivně a začal dokonce vyhrožovat sebevraždou, hlídka strážníků na místo přivolala záchrannou službu, která ho převezla do jedné z pražských nemocnic. Celou věcí se budou zabývat úředníci odboru sociální péče příslušné městské části.

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie PrahaAgreseZákladní školy Praha

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?