Intenzivní kontroly strážníků odhalily mladistvého chlapce pod vlivem alkoholu

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Intenzivní kontroly strážníků odhalily mladistvého chlapce pod vlivem alkoholu - fotografie
vloženo: 26.června
206x


26.6.2015 Intenzivní kontroly strážníků odhalily mladistvého chlapce pod vlivem alkoholu

Intenzivní kontroly strážníků Městské policie Praha zaměřené na opilé nezletilce odhalily agresivního mladíka, který nadýchal bezmála dvě a půl promile.

Ve čtvrtek odpoledne byla vyslána autohlídka strážníků z Prahy 11 do jedné ze základních škol v Praze 11, kde se měl nacházet podnapilý chlapec, který nadával ostatním dětem. Ve škole hlídka kontaktovala zástupkyni ředitele školy, která jí předala popis mladíka. Strážníci prohledali okolí školy a mladíka nalezli před nedalekou prodejnou potravin. Zde mladistvého chlapce ztotožnili a provedli u něj orientační zkoušku, kterou mu naměřili bezmála dvě a půl promile alkoholu v dechu. Protože se sedmnáctiletý mladík choval agresivně a začal dokonce vyhrožovat sebevraždou, hlídka strážníků na místo přivolala záchrannou službu, která ho převezla do jedné z pražských nemocnic. Celou věcí se budou zabývat úředníci odboru sociální péče příslušné městské části.

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie PrahaAgreseZákladní školy Praha

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?