Onanující mladík překvapil ženu, která běhala v Malešickém lese. Strážníci muže předali Policii ČR

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Onanující mladík překvapil ženu, která běhala v Malešickém lese. Strážníci muže předali Policii ČR - fotografie
vloženo: 26.června
275x


26.6.2015 Onanující mladík překvapil ženu, která běhala v Malešickém lese. Strážníci muže předali Policii ČR

Včera večer zajistila hlídka strážníků mladého muže, který onanoval v Malešickém lese před kolemjdoucí ženou. Případ šetří Policie ČR.

Ve čtvrtek večer přijali strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 10 oznámení, že se v Malešickém lese pohybuje mladý muž, který onanuje před kolemjdoucími. Na místo bylo ihned vysláno několik hlídek městské policie. Ty po intenzivním pátrání, které znesnadňoval členitý terén, muže odpovídajícího popisu nalezly zrovna ve chvíli, kdy stál s rozepnutými kalhotami a v ruce držel přirození. Když si jich dotyčný všiml, kalhoty si zapnul a pokusil se z místa odejít, jako když se nic neděje. Hlídka ho však zastavila a vyzvala ho, aby jí následoval ke služebnímu vozidlu. Zde na hlídku čekala oznamovatelka, která jí potvrdila, že se jedná o muže, který k ní, když si byla zaběhat, přišel a začal onanovat. Poté ještě dodala, že jí nabízel také finanční obnos, když mu s masturbací pomůže. Proto utekla domů, a o celé záležitosti vyrozuměla městskou policii. Strážníci následně dvaatřicetiletého muže předali Policii ČR, která si celou věc převzala k dalšímu šetření.

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie PrahaPolicie ČRPátrání

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?