Skoro dvě promile naměřili strážníci u šestnáctiletého mladíka

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Skoro dvě promile naměřili strážníci u šestnáctiletého mladíka - fotografie
vloženo: 29.června
283x


29.6.2015 Skoro dvě promile naměřili strážníci u šestnáctiletého mladíka

Silně opilého mladíka předali strážníci v sobotu ve večerních hodinách záchranářům. Necelé dvě promile, které u něj naměřili orientační dechovou zkouškou po několika neúspěšných pokusech, mohly pro něj být i životu nebezpečná.

Na tísňovou linku 156 bylo oznámeno, že v ulici Bryksova, Praha 9 před zmrzlinovým stánkem u konečné stanice metra Černý most je skupinka mladistvých a je slyšet rozbíjení skla. Strážníci po příjezdu na uvedené místo nikoho nenašli. Zde je však kontaktoval oznamovatel a uvedl, že slyšel z prostor stánku rozbíjení skla a poté viděl, jak z otevřených prostor vyšel mladík a utekl směrem do Mansfeldovi ulice. Mělo se jednat asi o patnáctiletého mladíka, vysokého 170 cm v červené mikině. Protože provozovna zvenčí nejevila znaky násilného vniknutí – objekt byl uzamčen, dveře a okna byly v pořádku, strážníci se vydali prohledat okolí. Mladíka odpovídajícího popisu nalezli schovaného v nedalekém křoví. Mladík s nimi pro silnou podnapilost nebyl schopen komunikovat. Nemohl ani pořádně stát na nohou. Strážníci proto na místo přivolali záchranáře a policisty. Po několika neúspěšných pokusech se podařilo u mladíka naměřit 1,98‰ alkoholu v dechu. Následně byl převezen do nemocnice. O celé události byla vyrozuměna i matka mladistvého. Hlídka městské policie mladíkův prohřešek nahlásila i na příslušný úřad městské části, který se jím bude nadále zabývat.

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie PrahaStanice metra Praha

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?