Skoro dvě promile naměřili strážníci u šestnáctiletého mladíka

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Skoro dvě promile naměřili strážníci u šestnáctiletého mladíka - fotografie
vloženo: 29.června
291x


29.6.2015 Skoro dvě promile naměřili strážníci u šestnáctiletého mladíka

Silně opilého mladíka předali strážníci v sobotu ve večerních hodinách záchranářům. Necelé dvě promile, které u něj naměřili orientační dechovou zkouškou po několika neúspěšných pokusech, mohly pro něj být i životu nebezpečná.

Na tísňovou linku 156 bylo oznámeno, že v ulici Bryksova, Praha 9 před zmrzlinovým stánkem u konečné stanice metra Černý most je skupinka mladistvých a je slyšet rozbíjení skla. Strážníci po příjezdu na uvedené místo nikoho nenašli. Zde je však kontaktoval oznamovatel a uvedl, že slyšel z prostor stánku rozbíjení skla a poté viděl, jak z otevřených prostor vyšel mladík a utekl směrem do Mansfeldovi ulice. Mělo se jednat asi o patnáctiletého mladíka, vysokého 170 cm v červené mikině. Protože provozovna zvenčí nejevila znaky násilného vniknutí – objekt byl uzamčen, dveře a okna byly v pořádku, strážníci se vydali prohledat okolí. Mladíka odpovídajícího popisu nalezli schovaného v nedalekém křoví. Mladík s nimi pro silnou podnapilost nebyl schopen komunikovat. Nemohl ani pořádně stát na nohou. Strážníci proto na místo přivolali záchranáře a policisty. Po několika neúspěšných pokusech se podařilo u mladíka naměřit 1,98‰ alkoholu v dechu. Následně byl převezen do nemocnice. O celé události byla vyrozuměna i matka mladistvého. Hlídka městské policie mladíkův prohřešek nahlásila i na příslušný úřad městské části, který se jím bude nadále zabývat.

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie PrahaStanice metra Praha

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?