DARK TROPHY neboli Temná Trofej po třetí v Praze!

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
DARK TROPHY neboli Temná Trofej po třetí v Praze! - fotografie
vloženo: 22.června
137x


Zveme vás na streetballový turnaj, který se uskuteční 25. a 26. června 2015 na Smíchovské pláži. Těšit se můžete na noční hru, v centru Prahy, u Vltavy s kulturou ulice a bohatým doprovodným programem.

Dne 25. června 2015 dopoledne se o Kidz Trophy utkají děti ze základních školy na Praze 5, pro které je připravená speciální edice trofejí a spousta zajímavých cen. Dětem se budou prezentovat také další sporty, které nabízí TJ Sokol I. Smíchov.

Turnaj pro dospělé začne 26. června 2015 od 16:00 hodin, kdy se o trofej utká až 22 týmů z České republiky. Třetí ročník bude výjimečný svým bohatým programem a show, kterou můžete vidět na Smíchovské náplavce, kde bude připraveno občerstvení, míchané drinky a koktejly.

Pro tento dvoudenní street festival, nad kterým převzal záštitu starosta Prahy 5 MUDr. Radek Klíma (TOP 09), bude připravená speciální edice trik a výtěžek z prodeje podpoří dětskou kardiologii v Nemocnici Motol.

Vstup pro diváky zdarma.

Přihlášky a veškeré další informace naleznete na www.dark-trophy.cz

Autor: TZ Praha 5 - Kancelář starosty


Úřad městské části Praha 5

Zdroj:
Úřad městské části Praha 5 - Úřad městské části Praha 5

Domovská stránka: http://www.praha5.cz/
Základní školy PrahaTurnaj PrahaFestival Praha

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?