DARK TROPHY neboli Temná Trofej po třetí v Praze!

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
DARK TROPHY neboli Temná Trofej po třetí v Praze! - fotografie
vloženo: 22.června
136x


Zveme vás na streetballový turnaj, který se uskuteční 25. a 26. června 2015 na Smíchovské pláži. Těšit se můžete na noční hru, v centru Prahy, u Vltavy s kulturou ulice a bohatým doprovodným programem.

Dne 25. června 2015 dopoledne se o Kidz Trophy utkají děti ze základních školy na Praze 5, pro které je připravená speciální edice trofejí a spousta zajímavých cen. Dětem se budou prezentovat také další sporty, které nabízí TJ Sokol I. Smíchov.

Turnaj pro dospělé začne 26. června 2015 od 16:00 hodin, kdy se o trofej utká až 22 týmů z České republiky. Třetí ročník bude výjimečný svým bohatým programem a show, kterou můžete vidět na Smíchovské náplavce, kde bude připraveno občerstvení, míchané drinky a koktejly.

Pro tento dvoudenní street festival, nad kterým převzal záštitu starosta Prahy 5 MUDr. Radek Klíma (TOP 09), bude připravená speciální edice trik a výtěžek z prodeje podpoří dětskou kardiologii v Nemocnici Motol.

Vstup pro diváky zdarma.

Přihlášky a veškeré další informace naleznete na www.dark-trophy.cz

Autor: TZ Praha 5 - Kancelář starosty


Úřad městské části Praha 5

Zdroj:
Úřad městské části Praha 5 - Úřad městské části Praha 5

Domovská stránka: http://www.praha5.cz/
Základní školy PrahaTurnaj PrahaFestival Praha

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?