Nezávislá móda zaplaví Smíchovskou náplavku - PRAGUE FASHION MARKET

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Nezávislá móda zaplaví Smíchovskou náplavku - PRAGUE FASHION MARKET - fotografie
vloženo: 22.června
170x


Dvanácté pokračování Prague Fashion Marketu proběhne 27. a 28. června od 11:00 hodin do 19:00 hodin na Smíchovské náplavce.

Více než 150 nezávislých návrhářů, šperkařů a designérů z celé České i Slovenské republiky se poprvé za historii konání akce představí pod širým nebem. Prague Fashion Market nabídne módu a doplňky pro ženy, muže i děti. Kromě toho vytvoří z náplavky umělecký prostor s bohatým doprovodným i tvůrčím programem.  

V rámci akce proběhne i oblíbený Local Food Market, tedy trh, kde své nejlepší výrobky prezentují lokální podniky a restaurace.

Kromě živé hudby a skvělých DJ´s proběhne na náplavce také přednáška Czech Fashion Council: Fashion event - Zákonitosti a specifika módních eventů. Pro všechny návštěvníky budou připraveny zajímavé workshopy – vystřihování triček, plackování. Pro děti pak malování na obličej, dětské hřiště a kreativní dílničky. Pro milovníky filmu bude na místě promítat Výletní kino Smíchov a Prague Beach.

Vstup je zdarma, domácí mazlíčci vítáni.

Více informací a kompletní program naleznete zde:

www.novetrhy.cz

www.facebook.com/praguefashionmarket?ref=ts&fref=t

www.facebook.com/events/362488403940597/

Autor: TZ Praha 5 - Kancelář starosty


Úřad městské části Praha 5

Zdroj:
Úřad městské části Praha 5 - Úřad městské části Praha 5

Domovská stránka: http://www.praha5.cz/
Dětské hřiště

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?