Nezávislá móda zaplaví Smíchovskou náplavku - PRAGUE FASHION MARKET

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Nezávislá móda zaplaví Smíchovskou náplavku - PRAGUE FASHION MARKET - fotografie
vloženo: 22.června
171x


Dvanácté pokračování Prague Fashion Marketu proběhne 27. a 28. června od 11:00 hodin do 19:00 hodin na Smíchovské náplavce.

Více než 150 nezávislých návrhářů, šperkařů a designérů z celé České i Slovenské republiky se poprvé za historii konání akce představí pod širým nebem. Prague Fashion Market nabídne módu a doplňky pro ženy, muže i děti. Kromě toho vytvoří z náplavky umělecký prostor s bohatým doprovodným i tvůrčím programem.  

V rámci akce proběhne i oblíbený Local Food Market, tedy trh, kde své nejlepší výrobky prezentují lokální podniky a restaurace.

Kromě živé hudby a skvělých DJ´s proběhne na náplavce také přednáška Czech Fashion Council: Fashion event - Zákonitosti a specifika módních eventů. Pro všechny návštěvníky budou připraveny zajímavé workshopy – vystřihování triček, plackování. Pro děti pak malování na obličej, dětské hřiště a kreativní dílničky. Pro milovníky filmu bude na místě promítat Výletní kino Smíchov a Prague Beach.

Vstup je zdarma, domácí mazlíčci vítáni.

Více informací a kompletní program naleznete zde:

www.novetrhy.cz

www.facebook.com/praguefashionmarket?ref=ts&fref=t

www.facebook.com/events/362488403940597/

Autor: TZ Praha 5 - Kancelář starosty


Úřad městské části Praha 5

Zdroj:
Úřad městské části Praha 5 - Úřad městské části Praha 5

Domovská stránka: http://www.praha5.cz/
Dětské hřiště

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?