PRAHA 6: NOVÝ MEDIÁLNÍ KOLOTOČ KOLEM KAUZY S KONTAMINOVANOU VODOU JE OMYL

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
PRAHA 6: NOVÝ MEDIÁLNÍ KOLOTOČ KOLEM KAUZY S KONTAMINOVANOU VODOU JE OMYL - fotografie
vloženo: 25.června
189x


Praha – 25. 6. 2015 – Vedení městské části Prahy 6 opět musí uvést na pravou míru chybné informace, které se objevily v médiích ohledně kauzy s kontaminovanou vodou v části Dejvic a Bubenče.

Praha – 25. 6. 2015 – Vedení městské části Prahy 6 opět musí uvést na pravou míru chybné informace, které se objevily v médiích ohledně kauzy s kontaminovanou vodou v části Dejvic a Bubenče.

Zpráva, která se objevila v ČTK, že nedávnou kontaminaci vody v Praze 6 nezpůsobily splašky ze slepého kanalizačního ramene, ale průsak z kanalizace, která vede z Ústřední vojenské nemocnice, není přesná. Na dnešním jednání zastupitelstva Prahy 6 vystoupil ředitel Pražských vodovodů a kanalizací (PVK) Petr Mrkos, který potvrdil, že nešlo o slepé rameno, ale o kanalizaci vedoucí pod objektem Střešovické nemocnice. Jak už dříve uvedla epidemioložka ÚVN MUDr. Dana Hedlová není možné, aby se kontaminovaná voda z objektu nemocnice dostala do běžného vodovodního řadu.

Na žádost ředitele PVK Petra Mrkose následně média tuto zprávu opravila.

Podrobnější informace k procesu zpracování odpadních vod ÚVN viz: http://www.uvn.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=3981%3Aprohlaeni-uvn-k-lanku-zneitni-vody-mohlo-pochazet-take-ze-steovicke-nemocnice&catid=46%3Azpr-zajvosti&Itemid=98&lang=cs

S pozdravem

Ing. Libuše Stoklásková

vedoucí oddělení komunikace a vnějších vztahů

ÚMČ Praha 6

Autor: TZ Praha 6


Úřad městské části Praha 6

Zdroj:
Úřad městské části Praha 6 - Úřad městské části Praha 6

Domovská stránka: http://www.praha6.cz/

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?