Vizuální paměť Prahy 8

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Vizuální paměť Prahy 8  - fotografie
vloženo: 25.června
210x


Vizuální paměť Prahy 8

Výzva pro obyvatele Prahy 8:

Máte doma filmy, na kterých je zachycen veřejný prostor čtvrtí Prahy 8? Podělte se o ně s ostatními a zapojte se tak do zajímavého projektu!

Hledáme záběry ulic, domů, zmizelá či zapomenutá místa Karlína, Libně, Kobylis, Bohnic, Ďáblic, Čimic a Tróje, natočené na filmový materiál (8 / 16 / 35 mm).

Zapůjčené filmy chtějí organizátoři digitalizovat, zpřístupnit a uchovat pro budoucnost. Na konci léta promítnou v karlínském Přístavu 186 00 sestřih nejzajímavějších záběrů – za účasti autorů a pamětníků.

Máte-li zájem zapojit se a poskytnout bezplatně filmy z vašeho domácího archivu a případně se i aktivně zapojit do zpracování a prezentace filmů, kontaktujte prosím e-mailem organizátory na PametP8@duracfilm.cz, poštou na adrese Duracfilm, z. s., Primátorská 45, 180 00 Praha 8 nebo telefonicky na 723 429 567.

Pořádají: Duracfilm, 8jinak!
Spolupracují: Sdružení Serpens, Přístav 186 00
Podporují: Hl. m. Praha, Odbor kultury, sportu a komunikace s veřejností MČ Praha 8

lieben vizuální paměť

Autor: TZ Praha 8


Úřad městské části Praha 8

Zdroj:
Úřad městské části Praha 8 - Úřad městské části Praha 8

Domovská stránka: http://www.praha8.cz/

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?