Vizuální paměť Prahy 8

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Vizuální paměť Prahy 8  - fotografie
vloženo: 25.června
203x


Vizuální paměť Prahy 8

Výzva pro obyvatele Prahy 8:

Máte doma filmy, na kterých je zachycen veřejný prostor čtvrtí Prahy 8? Podělte se o ně s ostatními a zapojte se tak do zajímavého projektu!

Hledáme záběry ulic, domů, zmizelá či zapomenutá místa Karlína, Libně, Kobylis, Bohnic, Ďáblic, Čimic a Tróje, natočené na filmový materiál (8 / 16 / 35 mm).

Zapůjčené filmy chtějí organizátoři digitalizovat, zpřístupnit a uchovat pro budoucnost. Na konci léta promítnou v karlínském Přístavu 186 00 sestřih nejzajímavějších záběrů – za účasti autorů a pamětníků.

Máte-li zájem zapojit se a poskytnout bezplatně filmy z vašeho domácího archivu a případně se i aktivně zapojit do zpracování a prezentace filmů, kontaktujte prosím e-mailem organizátory na PametP8@duracfilm.cz, poštou na adrese Duracfilm, z. s., Primátorská 45, 180 00 Praha 8 nebo telefonicky na 723 429 567.

Pořádají: Duracfilm, 8jinak!
Spolupracují: Sdružení Serpens, Přístav 186 00
Podporují: Hl. m. Praha, Odbor kultury, sportu a komunikace s veřejností MČ Praha 8

lieben vizuální paměť

Autor: TZ Praha 8


Úřad městské části Praha 8

Zdroj:
Úřad městské části Praha 8 - Úřad městské části Praha 8

Domovská stránka: http://www.praha8.cz/

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?