MČ Praha 8 zaplatí Klokánku letní tábor

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
MČ Praha 8 zaplatí Klokánku letní tábor - fotografie
vloženo: 25.června
220x


MČ Praha 8 zaplatí Klokánku letní tábor

Díky MČ Praha 8 pojedou děti z Fondu ohrožených dětí Klokánek na letní tábor. Bez finanční podpory městské části by neměly možnost se tohoto rehabilitačního táboru zúčastnit. Týrané či zanedbávané děti, o které se Klokánek stará, budou tak moci prožít letní táborové dobrodružství. Někteří možná poprvé v životě.

Dva červencové týdny stráví v Pošumaví. V obci Hnačov na ně čeká rozmanitý program. Tábor pořádá spolek Společenství harmonie těla a ducha a zaměřuje se na podporu tělesného a duševního zdraví, doučování základů angličtiny, sportovní aktivity a další činnosti rozvíjející lidskou mysl a kondici.

Nové vedení radnice MČ Praha 8 spolupracuje s Klokánkem od svého jmenování. Místostarosta Matěj Fichtner, radní Radomír Nepil a radní Anna Kroutil mu věnovali sponzorský dar. Ten v podstatě materiálně zajistil chod Klokánku na několik týdnů. Také například v rámci dobrovolnického projektu Give and Gain Day pomohli tito zastupitelé s úklidem a přesazováním květin v Klokánku v Chabařovické, pro který také poskytli potřebné náčiní a materiál.

Pokud byste chtěli Klokánku sami pomoci, bližší informace naleznete na jeho webových stránkách zde.


Místostarosta Matěj Fichtner (ANO), radní Radomír Nepil (ANO) a radní Anna Kroutil (ANO) pomohli v Klokánku v Chabařovické. Velkou radost udělali věcným sponzorským darem všech důležitých potřeb, které Klokánku chybí.

Autor: TZ Praha 8


Úřad městské části Praha 8

Zdroj:
Úřad městské části Praha 8 - Úřad městské části Praha 8

Domovská stránka: http://www.praha8.cz/
Sportovní aktivity

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?