MČ Praha 8 zaplatí Klokánku letní tábor

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
MČ Praha 8 zaplatí Klokánku letní tábor - fotografie
vloženo: 25.června
215x


MČ Praha 8 zaplatí Klokánku letní tábor

Díky MČ Praha 8 pojedou děti z Fondu ohrožených dětí Klokánek na letní tábor. Bez finanční podpory městské části by neměly možnost se tohoto rehabilitačního táboru zúčastnit. Týrané či zanedbávané děti, o které se Klokánek stará, budou tak moci prožít letní táborové dobrodružství. Někteří možná poprvé v životě.

Dva červencové týdny stráví v Pošumaví. V obci Hnačov na ně čeká rozmanitý program. Tábor pořádá spolek Společenství harmonie těla a ducha a zaměřuje se na podporu tělesného a duševního zdraví, doučování základů angličtiny, sportovní aktivity a další činnosti rozvíjející lidskou mysl a kondici.

Nové vedení radnice MČ Praha 8 spolupracuje s Klokánkem od svého jmenování. Místostarosta Matěj Fichtner, radní Radomír Nepil a radní Anna Kroutil mu věnovali sponzorský dar. Ten v podstatě materiálně zajistil chod Klokánku na několik týdnů. Také například v rámci dobrovolnického projektu Give and Gain Day pomohli tito zastupitelé s úklidem a přesazováním květin v Klokánku v Chabařovické, pro který také poskytli potřebné náčiní a materiál.

Pokud byste chtěli Klokánku sami pomoci, bližší informace naleznete na jeho webových stránkách zde.


Místostarosta Matěj Fichtner (ANO), radní Radomír Nepil (ANO) a radní Anna Kroutil (ANO) pomohli v Klokánku v Chabařovické. Velkou radost udělali věcným sponzorským darem všech důležitých potřeb, které Klokánku chybí.

Autor: TZ Praha 8


Úřad městské části Praha 8

Zdroj:
Úřad městské části Praha 8 - Úřad městské části Praha 8

Domovská stránka: http://www.praha8.cz/
Sportovní aktivity

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?