Radnice dá 7 milionů na opravu chodníků

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Radnice dá 7 milionů na opravu chodníků - fotografie
vloženo: 25.června
228x


Radnice dá 7 milionů na opravu chodníků

Letošní „chodníkový program“ disponuje 7 miliony korun. Chodníky pro opravu byly vybrány za pomoci občanů Prahy 8 ve spolupráci s Odborem dopravy ÚMČ Praha 8 na základě požadavků TSK hl. m. Prahy.

Stav některých chodníků je opravdu kritický. Zejména v zimě je problém řadu z nich bezpečně projít,“ říká radní pro dopravu Karel Šašek.

Zhotovitelem prací je TSK hl. m. Prahy. Budou opraveny ulice Nad Rokoskou, Na Dědince, Větrušická, Na Rokytce, Havlínova, Střelničná a Zelenohorská.

Práce zahrnují výměnu povrchů chodníků za nové, vyspárování, vyrovnání a doplněné obrub. Všechny opravy by měly být hotovy do konce roku 2015.

I když opravované chodníky nejsou v majetku ani ve správě městské části, je nezbytné tyto opravy zajišťovat. Bezpečnost občanů je na prvním místě,“ doplňuje Karel Šašek.

Autor: TZ Praha 8


Úřad městské části Praha 8

Zdroj:
Úřad městské části Praha 8 - Úřad městské části Praha 8

Domovská stránka: http://www.praha8.cz/

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?