Radnice dá 7 milionů na opravu chodníků

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Radnice dá 7 milionů na opravu chodníků - fotografie
vloženo: 25.června
235x


Radnice dá 7 milionů na opravu chodníků

Letošní „chodníkový program“ disponuje 7 miliony korun. Chodníky pro opravu byly vybrány za pomoci občanů Prahy 8 ve spolupráci s Odborem dopravy ÚMČ Praha 8 na základě požadavků TSK hl. m. Prahy.

Stav některých chodníků je opravdu kritický. Zejména v zimě je problém řadu z nich bezpečně projít,“ říká radní pro dopravu Karel Šašek.

Zhotovitelem prací je TSK hl. m. Prahy. Budou opraveny ulice Nad Rokoskou, Na Dědince, Větrušická, Na Rokytce, Havlínova, Střelničná a Zelenohorská.

Práce zahrnují výměnu povrchů chodníků za nové, vyspárování, vyrovnání a doplněné obrub. Všechny opravy by měly být hotovy do konce roku 2015.

I když opravované chodníky nejsou v majetku ani ve správě městské části, je nezbytné tyto opravy zajišťovat. Bezpečnost občanů je na prvním místě,“ doplňuje Karel Šašek.

Autor: TZ Praha 8


Úřad městské části Praha 8

Zdroj:
Úřad městské části Praha 8 - Úřad městské části Praha 8

Domovská stránka: http://www.praha8.cz/

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?