Strážníci v centru Prahy poskytli první pomoc těžce zraněnému muži

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Strážníci v centru Prahy poskytli první pomoc těžce zraněnému muži - fotografie
vloženo: 2.července
225x


2.7.2015 FOTO Strážníci v centru Prahy poskytli první pomoc těžce zraněnému muži

Řidič dodávky požádal o pomoc strážníky pražské městské policie s tím, že má ve vozidle zraněného kamaráda. Hlídka těžce zraněnému muži s otevřenou zlomeninou paže poskytla profesionální první pomoc. Případ dále šetří Policie ČR.

Složitý případ poskytnutí první pomoci zažili včera večer strážníci z první městské části. Když v rámci hlídkové služby projížděli kolem pražského Rudolfina, oslovil je řidič dodávky s tím, že má v autě zraněného kamaráda. Hlídka zjistila, že na sedadle spolujezdce sedí mladík, který má otevřenou zlomeninu pravé ruky, těžce krvácí a je v šoku. Strážníci ihned na místo zavolali záchrannou službu a podle pokynu operátorky linky 155 poskytovali první pomoc až do příjezdu lékaře. Řidič se posléze přiznal, že jel s dodávkou poprvé. Když projížděl nedalekou ulicí 17. listopadu, kde míjel zaparkované nákladní vozidlo, neodhadl rozměr vozidla a otřel se o něj. Kamarád, který seděl na místě spolujezdce, měl v té chvíli ruku vystrčenou z okénka. Ta se mu pak dostala mezi vozidla a tím došlo ke zranění. Řidič se navíc přiznal, že před jízdou požil alkohol. Celou věc si k dalšímu opatření převzala hlídka Policie ČR.

Foto: MP Praha

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie PrahaPolicie ČR

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?