Strážníci v centru Prahy poskytli první pomoc těžce zraněnému muži

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Strážníci v centru Prahy poskytli první pomoc těžce zraněnému muži - fotografie
vloženo: 2.července
224x


2.7.2015 FOTO Strážníci v centru Prahy poskytli první pomoc těžce zraněnému muži

Řidič dodávky požádal o pomoc strážníky pražské městské policie s tím, že má ve vozidle zraněného kamaráda. Hlídka těžce zraněnému muži s otevřenou zlomeninou paže poskytla profesionální první pomoc. Případ dále šetří Policie ČR.

Složitý případ poskytnutí první pomoci zažili včera večer strážníci z první městské části. Když v rámci hlídkové služby projížděli kolem pražského Rudolfina, oslovil je řidič dodávky s tím, že má v autě zraněného kamaráda. Hlídka zjistila, že na sedadle spolujezdce sedí mladík, který má otevřenou zlomeninu pravé ruky, těžce krvácí a je v šoku. Strážníci ihned na místo zavolali záchrannou službu a podle pokynu operátorky linky 155 poskytovali první pomoc až do příjezdu lékaře. Řidič se posléze přiznal, že jel s dodávkou poprvé. Když projížděl nedalekou ulicí 17. listopadu, kde míjel zaparkované nákladní vozidlo, neodhadl rozměr vozidla a otřel se o něj. Kamarád, který seděl na místě spolujezdce, měl v té chvíli ruku vystrčenou z okénka. Ta se mu pak dostala mezi vozidla a tím došlo ke zranění. Řidič se navíc přiznal, že před jízdou požil alkohol. Celou věc si k dalšímu opatření převzala hlídka Policie ČR.

Foto: MP Praha

Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie PrahaPolicie ČR

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?