Dalšího řidiče taxi podezřelého ze spáchání trestného činu zadrželi strážníci pražské městské polici

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Dalšího řidiče taxi podezřelého ze spáchání trestného činu zadrželi strážníci pražské městské polici - fotografie
vloženo: 1.července
273x


1.7.2015 VIDEO Dalšího řidiče taxi podezřelého ze spáchání trestného činu zadrželi strážníci pražské městské policie

Během tří dnů zadrželi strážníci ze specializované skupiny Taxi pražské městské policie dalšího řidiče taxi podezřelého ze spáchání trestného činu. Hlídka muže zajistila a předala Policii ČR.

V úterý odpoledne prováděla hlídka strážníků ze skupiny Taxi Městské policie Praha kontrolní činnost na Smetanově nábřeží. Zde si všimla vozidla, které vezlo zákazníky. V řidiči poznali osobu, které byl pravomocně vysloven zákaz přepravy osob. Strážníci se proto rozhodli celou věc prověřit. Ve chvíli, kdy si řidič všiml vozidla městské policie, zvýšil rychlost a začal před nimi ujíždět. Během své jízdy spáchal i několik přestupků v dopravě. Při vjezdu do ulice Voršilská porušil zákaz vjezdu všech vozidel. Hlídce se nakonec vozidlo podařilo zastavit v Ostrovní ulici. Strážníci ihned přistoupili k vozidlu, ve kterém se stále nacházeli tři cestující. Řidič taxi se nejprve vymlouval, že se jedná o jeho známé. Poté začal tvrdit, že jde o kamarády jeho známého. Nakonec uvedl, že se jedná o náhodné cestující, které naložil na Staroměstském náměstí. Tři turisté následně shodně uvedli, že taxi si vzali na Staroměstském náměstí a za přepravu k hotelu po nich řidič požadoval 500,- Kč. Další kontrolou strážníci zjistili, že jejich podezření se zakládá na pravdě. Řidiči taxi byl pravomocně vysloven zákaz činnosti spočívající v zákazu přepravy osob. Hlídka muže pro podezření ze spáchání trestného činu zajistila a předala ho Policii ČR k dalšímu opatření. VIDEO


Autor: Městská policie hlavního města Prahy


Městská policie hlavního města Prahy

Zdroj:
Městská policie hlavního města Prahy - Usilujeme o to aby pořádek a bezpečí nebyly jen prázdné pojmy.

Domovská stránka: http://www.mppraha.cz
Městská policie PrahaPolicie ČRTrestný čin

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?