Zateplení MŠ Krynická úspěšně dokončeno

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Zateplení MŠ Krynická úspěšně dokončeno - fotografie
vloženo: 7.září
186x


Zateplení MŠ Krynická úspěšně dokončeno

Slavnostní přestřihnutí pásky v MŠ Krynická za účasti zhotovitele projektu Karla Duška, ředitelky MŠ Jany Bernasové a radních Prahy 8 Anny kroutil a Matěje Fichtnera

Na konci minulého týdne proběhlo předání opravené MŠ Krynická, která prošla během letních měsíců velkou rekonstrukcí. Ceremoniálu se zúčastnil zhotovitel projektu Karel Dušek a radní za MČ Praha 8 Anna Kroutil (ANO) a Matěj Fichtner (ANO). Symbolické přestřihnutí pásky a předání nové budovy proběhlo do rukou ředitelky Jany Bernasové.

Zateplení budovy MŠ přinese do budoucna snížení energetické náročnosti a s tím spojenou výraznou úsporu provozních nákladů. „Díky dotacím z fondů EU a Státního fondu životního prostředí ČR se nám podaří ušetřit na provozních nákladech školy okolo 350 000 Kč ročně. Výrazné úspory jsou očekávány také u dalších MŠ - Bojasova a Šiškova, které jsou těsně před dokončením rekonstrukce,“ uvedla radní Anna Kroutil.

Rekonstrukce budovy MŠ byla nastavena tak, aby nedošlo k omezení provozu.

„Chtěl bych poděkovat všem lidem, kteří se podíleli na rekonstrukci, za profesionálně odvedenou práci. Opravy proběhly bez větších potíží podle plánu. S celkovým výsledkem jsme velice spokojeni,“ dodává místostarosta Matěj Fichtner.

Práce na MŠ Krynická byly kompletně dokončeny a byl vydán kolaudační souhlas. Na MŠ Bojasova a Šiškova probíhají závěrečné dokončovací práce. Uskutečnit zateplení těchto budov bylo možné díky získané dotaci z fondů EU a Státního fondu životního prostředí ČR. MČ Praha 8 získala možnost finanční podpory na rekonstrukci celkem pěti objektů. Kromě zmíněných MŠ se opravy týkají i objektu občanské sdružení FOKUS Praha a budovy Gerontologického centra, Šimůnkova.

nově zrekonstruovaná MŠ Krynická nově zrekonstruovaná MŠ Krynická slavnostní předávání zrekonstruované MŠ Krynická

Autor: TZ Praha 8


Úřad městské části Praha 8

Zdroj:
Úřad městské části Praha 8 - Úřad městské části Praha 8

Domovská stránka: http://www.praha8.cz/
životní prostředí PrahaOmezení provozuRekonstrukce Praha

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?