Promítání filmů pod širým nebem – „Kinobus” v Ládví

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Promítání filmů pod širým nebem – „Kinobus” v Ládví - fotografie
vloženo: 21.srpna
208x


Promítání filmů pod širým nebem – „Kinobus” v Ládví

Městská část Praha 8 ve spolupráci s Dopravním podnikem hl. m. Prahy připravila pro občany oblíbené turné letního kina, tzv. Kinobus. Na diváky čeká šest celovečerních filmů, nejen z české produkce. Promítání se uskuteční za koupalištěm Ládví (Štíbrova 17, Praha – Ďáblice) ve dnech 28. - 30. srpna a 4. - 6. září, vždy od 20.30 hodin. Vstupné je zdarma.

V letošním roce probíhá již osmý ročník letních filmových projekcí prostřednictvím tohoto mobilního kina. Projekt se každoročně rozrůstá a letos navštíví již 17 pražských lokalit. „Je to poprvé, co Kinobus zavítá i na Prahu 8, jsem ráda, že jsme se do tohoto projektu zapojili. Žánrově pestré filmy jistě zaujmou všechny generace,“ řekla místostarostka Alena Borhyová.

Partnerem celé akce je Nadace Terezy Maxové dětem, která se prostřednictvím projektu TERIBEAR stará o opuštěné děti a pomáhá jim najít nový domov. Jak podotkla Alena Borhyová: „Letní promítání je nejen o zábavě, ale také o pomoci potřebným.“ Součástí každého promítání je sbírková pokladnička pro tuto nadaci. Výtěžek sbírky bude použit na rozvoj a podporu náhradní rodinné péče či jako podpora prevence odebrání dítěte z rodiny.

Věřím, že se Kinobus stane součástí kulturního léta na Praze 8 i v příštích letech,“ uvedla závěrem místostarostka Alena Borhyová.

Letní turné Kinobusu vyvrcholí 19. a 20. září, kdy proběhnout speciální projekce v rámci oslav 140 let městské hromadné dopravy v Praze.

Vstup je zdarma.

Kinobus 2015 program

Autor: TZ Praha 8


Úřad městské části Praha 8

Zdroj:
Úřad městské části Praha 8 - Úřad městské části Praha 8

Domovská stránka: http://www.praha8.cz/
Hromadná doprava PrahaDopravní podnik PrahaMěstská hromadná doprava Praha

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?