14. prosince, 2018 - svátek má Lýdie

Pocta Edith Piaf

Přidej zdarma pozvánku
Plakát Pocta Edith Piaf
Vstupné:160 Kč/90 Kč senioři
Místo:KULTURNÍ CENTRUM 12
Adresa:Jordana Jovkova 3427/20
Městká část:Praha Modřany

V představení se s námi můžete přenést do první poloviny 20. století a slyšet světoznámé šansony z repertoáru Edith Piaf


Informace a kontakty pro akci: Pocta Edith Piaf
telefon:778482786
email:stastna@kc12.cz
www:Zobraz domovskou stránku

 

 

Zpěvačka realistického šansonu se narodila doslova na ulici, kde i vyrostla, a proto mohla tak přesvědčivě zpívat o životě kolem sebe. Edith Piaf život velmi milovala a vše prožívala skutečně naplno, největší bídu i obrovské bohatství. Neminuly ji však ani osudové prohry, autohavárie, drogy. Zcela vyčerpaná umírá na rakovinu ve svých 47 letech.

 

V představení se s námi můžete přenést do první poloviny 20. století a slyšet světoznámé šansony z jejího repertoáru v podání naší současné šansoniérky Marty Balejové, rovněž autorky většiny českých textů. Příjemnou atmosféru pařížských bulvárů spoluvytvářejí pianista Radim Linhart a herečka Carmen Mayerová, jež umělecky ztvární krátké úryvky z knihy Simony Berteautové "Edith Piaf".

 

 

 

Účinkují: Marta Balejová, Carmen Mayerová a Radim Linhart

 

 

 

Přidej zdarma pozvánku

Divadelní představení Praha a jejich termíny

Film Petr Pan v kinech v Praze

Petr Pan

Derniéra vyprodaného představení taneční skupiny Pop Balet. Vydejte se s tanečním souborem Pop Balet na cestu plnou fantastických dobrodružství do Země Nezemě.

vstupné: 209-399,-Kčmísto: Divadlo Hyberniatermíny: 9.1.