MAŽIF IV. - Festivaly Praha

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
MAŽIF IV. - Městská knihovna Praha 1
Vstupné:100, - 200,-Kč
Místo:Městská knihovna Praha 1
Adresa:Mariánské nám.1/98
Městká část:Praha Staré Město

Festival židovské hudby MAŽIF IV. věnujeme 70.výročí konce 2.světové války a hodláme ho uvést od 22.4.- 27.4.2015 v Praze v Jeruzalémské a Španělské synagoze, v Betlémské kapli a velkém sále Městské knihovny v Praze 1.Informace a kontakty pro akci: MAŽIF IV.
telefon:739020260
email:muzikajudaika@seznam.cz
www:Zobraz domovskou stránku
vstupenky:prodej vstupenek

Festival židovské hudby je určen všem, kteří chtějí lépe poznat židovskou kulturu, protože ta zaujímá právě svojí originalitou. Nabídneme posluchačům to nejzajímavější z oblasti hudby, která na rozdíl od převážné většiny festivalů čerpá ze zcela jiných pramenů a navazuje na žánr, který byl od nástupu fašismu až po konec totalitní ery u nás tzv. na indexu. Přesto si židovská melodika i žánrová rozmanitost v posledním desetiletí minulého století opět našla své místo na naší hudební scéně a zájem o ni neustále stoupá jak mezi interprety, tak mezi posluchači. Chceme židovskou hudbu přiblížet všem a to bez ohledu na národnost a náboženství.

 

MAŽIF bude spojovat nejen hudbu, interprety, umělce a myšlenky, ale především LIDI samotné...V době sílícího neonacismu a antisemitismu jde o veliké vyjádření podpory a účasti. Pevně věříme, že ve světě, který se pokouší pozbýt smyslu, zůstávají v platnosti univerzální lidské hodnoty.

 

PROGRAM

3.den festivalu MAŽIF IV. 26.4.2015

od 19:00 - 22:00

Městská knihovna Praha 1

Menorah - ČR

CM Capella - ČR

AndreaS - Slovensko

 

Carillon - ČR

Přidej Zdarma pozvánku Festivaly Praha - nejbližší akce a termíny

Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Pořadatelské objekty

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?