18. července, 2018 - svátek má Drahomíra

Festival svobody 2017

Přidej zdarma pozvánku
Plakát Festival svobody 2017
Vstupné:Vstupné zdarma
Místo:Václavské náměstí, Albertov, Národní třída, náměstí Republiky, Kampa, Újezd
Adresa:Václavské náměstí, Albertov, Národní třída, náměstí Republiky, Kampa, Újezd
Městká část:Praha Praha

Festival svobody 2017, který v Praze společně připravuje šest občanských iniciativ, připomene výročí 17. listopadu. Nabídne celou řadu kulturních akcí a happeningů, které završí velký koncert na Václavském náměstí. Vlastní program v rámci Festivalu svobody připravuji i mnohá další česká a moravská města.


Informace a kontakty pro akci: Festival svobody 2017
www:Zobraz domovskou stránku

U příležitosti výročí Sametové revoluce se uskuteční Festival svobody 2017, který v Praze společně připravuje šest občanských iniciativ. Pátek 17. listopadu se tak ponese ve znamení kulturních akcí, průvodů, pietních aktů či předávání Cen Paměti národa.

 

Vyvrcholením pražských akcí bude Koncert pro budoucnost na Václavském náměstí, který bude živě přenášen do řady českých a moravských měst.

Listopadové výročí si prostřednictvím Festivalu svobody připomenou například Petr Pithart, Tomáš Sedláček, Martin C. Putna nebo Emma Smetana. Z hudebních interpretů letos vystoupí Jiří Schmitzer, Laco Deczi nebo kapela Zrní.

 

Se svým vlastním programem se k Festivalu svobody připojí i další města napříč Českou republikou, například v podobě průvodů, kulturních akcí na náměstích nebo speciální bohoslužbou.

Centrum Paraple
Přidej zdarma pozvánku

Festivaly Praha a jejich termíny

Film Ólafur Arnalds z Kiasmos se vrací do Prahy s novým projektem v kinech v Praze

Ólafur Arnalds z Kiasmos se vrací do Prahy s novým projektem

Islandský skladatel Ólafur Arnalds, známý tuzemskému publiku jako člen multižánrového dua Kiasmos, se po třech letech vrací do Prahy s novým projektem v rámci světového turné All strings attached. Do velkého sálu Lucerny zavítá v pátek 12. října 2018, kde představí nový materiál s doprovodem smyčcového kvarteta.

vstupné: místo: Lucerna velký sáltermíny: 12.10.