21. dubna, 2018 - svátek má Alexandra

Festival svobody 2017

Přidej zdarma pozvánku
Plakát Festival svobody 2017
Vstupné:Vstupné zdarma
Místo:Václavské náměstí, Albertov, Národní třída, náměstí Republiky, Kampa, Újezd
Adresa:Václavské náměstí, Albertov, Národní třída, náměstí Republiky, Kampa, Újezd
Městká část:Praha Praha

Festival svobody 2017, který v Praze společně připravuje šest občanských iniciativ, připomene výročí 17. listopadu. Nabídne celou řadu kulturních akcí a happeningů, které završí velký koncert na Václavském náměstí. Vlastní program v rámci Festivalu svobody připravuji i mnohá další česká a moravská města.


Informace a kontakty pro akci: Festival svobody 2017
www:Zobraz domovskou stránku

U příležitosti výročí Sametové revoluce se uskuteční Festival svobody 2017, který v Praze společně připravuje šest občanských iniciativ. Pátek 17. listopadu se tak ponese ve znamení kulturních akcí, průvodů, pietních aktů či předávání Cen Paměti národa.

 

Vyvrcholením pražských akcí bude Koncert pro budoucnost na Václavském náměstí, který bude živě přenášen do řady českých a moravských měst.

Listopadové výročí si prostřednictvím Festivalu svobody připomenou například Petr Pithart, Tomáš Sedláček, Martin C. Putna nebo Emma Smetana. Z hudebních interpretů letos vystoupí Jiří Schmitzer, Laco Deczi nebo kapela Zrní.

 

Se svým vlastním programem se k Festivalu svobody připojí i další města napříč Českou republikou, například v podobě průvodů, kulturních akcí na náměstích nebo speciální bohoslužbou.

Přidej zdarma pozvánku

Festivaly Praha a jejich termíny

Film MAŽIF VII. malý židovský festival v kinech v Praze

MAŽIF VII. malý židovský festival

MAŽIF VII. malý židovský festival KONCERT Přijďte si poslechnout jedinečnou židovskou hudbu inspirovanou folklórními hudebními tradicemi východní Evropy, Balkánu, slovenského i romského folklóru obohacenou o prvky klasické i moderní hudby, přes vážnou klasickou hudbu i zábavný repertoár od tradičních židovských

vstupné: místo: Městská knihovna v Praze 1termíny: 23.4. - 23.4.
Film Svět knihy Praha 2018 v kinech v Praze

Svět knihy Praha 2018

Čtyřiadvacátý ročník mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha se uskuteční od 10. do 13. května 2018 na výstavišti v Holešovicích. Jeho dvěma hlavními tématy budou Komiks s přehlídkou domácích i zahraničních tvůrců a Převratné 20. století, které nabídne reflexi tohoto období v podobě

vstupné: 30,- až 250,-místo: Výstaviště Prahatermíny: 10.5. - 13.5.