24. května, 2018 - svátek má Jana

65. Minerva - Festival poznání a kreativního života

Přidej zdarma pozvánku
Vstupné:Vstup na výstavu: 35 Kč Vstupné na 1h přednášku: 50 Kč Vstupné na 2h seminář: 100 Kč Celodenní vstupné: 250 Kč
Místo:Michnův palác
Adresa:Újezd 450/40, Praha 1 – Malá Strana
Městká část:Praha Malá Strana

Minervafest Festival poznání a kreativního života Chyťte pevně kormidlo svého života a konečně ho otočte do směru, který vás dovede k životu, jaký jste si vždycky přáli. Rady a pomocnou ruku hledejte na přednáškách, workshopech a u zkušených odborníků na únorovém Minervafestu 24.-25. února v Michnově paláci na pražské Malé Straně.


Informace a kontakty pro akci: 65. Minerva - Festival poznání a kreativního života
telefon:777 556 871
email:erdelin@volny.cz
www:Zobraz domovskou stránku

 

Groove dance – cesta k sebevědomí

 

Jednoduchý princip a jednoduché choreografie, objevení svých vlastních emocí, propojení srdcí a cesta k autentickému projevu sebe sama – to je Groove dance. Přestaňte se kontrolovat, jak při tanci vypadáte, v tanci se nedá chybovat. Tanec je lék a magie, který vám pomůže nejen se odreagovat, ale i nalézt nové sebevědomí, kreativitu a opravdovou radost.

 

Život v rytmu přírody

 

Náš současný kalendář neodpovídá skutečnému životnímu cyklu. Naopak Keltské kolo roku přesně zapadá do přirozeného rytmu přírody, naleznete oporu v tradicích vlastních předku, a pokud se s ním naučíte žít v souladu, bude to mít příznivý vliv na vaše fyzické i duševní zdraví. Více na wokrshopu Magdy Floriánové.

 

 

 

Vztahy ve světle Védské filosofie

 

Terapeutka a koučka Barbora Lichtágová studovala čtyři roky Védskou filosofii v indické škole uprostřed Bengálska. Na své přednášce vám mimo jiné představí unikátní pohled na ženské a mužské schopnosti a principy, které jsme v sobě potlačili, což nám brání v navázání skutečně fungujících vztahů.

 

 

 

Proč duše šeptá?

 

Některé situace vypadají jako neřešitelné, jenže náhody neexistují. Dostaňte se z kruhu strachu, podceňování a bezmoci tím, že budete naslouchat své duši. Ona totiž už mluvit umí, jen pokorně čeká, až jí dáme slovo. Naučí vás to Jana Vejsadová.

 

 

 

 

 

Sbohem, plísně!

 

V posledních letech na nás útočí zcela jiné druhy plísní, než na jaké je náš organismus adaptován, což vede k řadě potíží včetně poruch imunity a alergií. Jak plísně diagnostikovat pomocí EAV a následně odstranit bylinnými produkty se dozvíte na přednášce Ing. Tomáše Sychry.

 

 

 

Rekonektivní léčení

 

Unikátní metoda Dr. Erica Pearla se zabývá nastolením rovnováhy a integrity v životě a umožňuje nám návrat do naší přirozenosti a celistvosti. Představí vám ji Iveta Skřivanová a Martin Kubů.

 

 

 

Důkladný pohled do očí

 

Co znamenají jednotlivé barvy a skvrny ve vaší duhovce? Základy iridologie vás naučí Hana Jánská.

 

 

 

Potenciál skrytý v číslech

 

Ing. Ludmila Novák vás naučí, jak z data narození vypočítat nejen úroveň vašeho mentálního, fyzického a astrálního těla, ale i planetární, sociální a karmické úkoly pro tento život.

 

 

 

Let Us Sing in English

 

Zpívánky pro malé i velké zájemce o legraci a angličtinu. Pomohou vašemu jazýčku hbitě se obracet v příjemně plynoucích slovech a melodiích anglických písniček, které se může naučit každý. Vítáni jsou dospělí i děti - každý, kdo se chce trochu odvázat. Bude tu i příležitost navázat kontakt s Dr. Lenkou Volavkovou, se kterou se můžete poradit o učení se cizím jazykům.

 

 

 

Šamanské poradenství a očista

 

Pomocí šamanských nástrojů a technik, kterými se zabývá Lenka Volavková-Soham, lze ovlivnit tok energie v našem těle i v prostředí. Můžete je osobně vyzkoušet a harmonizovat tak své tělo, mysl i emoce při individuální šamanské očistě. Můžete se zde také poradit o oblastech svého života, které vám nedají spát či od vás vyžadují řešení.

 

 

 

Osudové osmičky a synchronicita dějin

 

Některé letopočty končící číslicí 8 mají v našich dějinách mimořádný, doslova osudový a mnohdy tragický význam. Nejde jen o roky 1918, 1938 nebo 1968, ale také o roky 1378 (úmrtí Karla IV.) nebo roky 1618 a 1648 (začátek a konec Třicetileté války). Pouhá náhoda anebo zákonitost? O slovo se hlásí jev případně nazvaný synchronicita dějin známý zřejmě i legendárnímu Nostradamovi. A jaký pak bude rok 2018? O tom více Jitka Lenková

 

 

 

Nenechte si ujít

 

Srdečně vás zveme na přednášku MUDr. Radkina Honzáka, CSc., známého psychiatra a propagátora psychosomatiky u nás, která se bude týkat humoru a smíchu.

 

 

 

Celý program na www.minervazdravi.com

 

Dobrý Anděl
Přidej zdarma pozvánku

Festivaly Praha a jejich termíny

Film Praha Žije Hudbou 2018 v kinech v Praze

Praha Žije Hudbou 2018

Třetí ročník pouličního festivalu nabídne od 7. do 9. června přes 500 koncertů, 200 umělců na více než 50 místech Prahy Již potřetí ožijí pražské ulice hudbou, tancem, novým cirkusem a divadlem! Multižánrový festival Praha Žije Hudbou představí od čtvrtka 7. do soboty 9. června 2018 celkem 200 umělců na pěti

vstupné: místo: Prahatermíny: 7.6. - 9.6.
Film Vibes of Havana v kinech v Praze

Vibes of Havana

PRVNÍ KUBÁNSKÝ FESTIVAL V PRAZE - NENECHTE SI UJÍT VIBES OF HAVANA! Nasajte charakteristickou atmosféru horkokrevné Kuby, kde slunce pálí, tančí se až do rána a vzduch je prosycen smíchem. Nemusíte cestovat daleko. V Praze na ostrově Štvanice si 16. června můžete užít opravdu jedinečný zážitek – první ročník

vstupné: Cena vstupenek do 13.5.: 250 Kč; od 13.5. - 3.6.: 350 Kč; od 4.6. - 16.6.: 400 Kč.místo: Ostrov Štvanicetermíny: 16.6.
Film Ólafur Arnalds z Kiasmos se vrací do Prahy s novým projektem v kinech v Praze

Ólafur Arnalds z Kiasmos se vrací do Prahy s novým projektem

Islandský skladatel Ólafur Arnalds, známý tuzemskému publiku jako člen multižánrového dua Kiasmos, se po třech letech vrací do Prahy s novým projektem v rámci světového turné All strings attached. Do velkého sálu Lucerny zavítá v pátek 12. října 2018, kde představí nový materiál s doprovodem smyčcového kvarteta.

vstupné: místo: Lucerna velký sáltermíny: 12.10.