15. února, 2019 - svátek má Jiřina

65. Minerva - Festival poznání a kreativního života

Přidej zdarma pozvánku
Vstupné:Vstup na výstavu: 35 Kč Vstupné na 1h přednášku: 50 Kč Vstupné na 2h seminář: 100 Kč Celodenní vstupné: 250 Kč
Místo:Michnův palác
Adresa:Újezd 450/40, Praha 1 – Malá Strana
Městká část:Praha Malá Strana

Minervafest Festival poznání a kreativního života Chyťte pevně kormidlo svého života a konečně ho otočte do směru, který vás dovede k životu, jaký jste si vždycky přáli. Rady a pomocnou ruku hledejte na přednáškách, workshopech a u zkušených odborníků na únorovém Minervafestu 24.-25. února v Michnově paláci na pražské Malé Straně.


Informace a kontakty pro akci: 65. Minerva - Festival poznání a kreativního života
telefon:777 556 871
email:erdelin@volny.cz
www:Zobraz domovskou stránku

 

Groove dance – cesta k sebevědomí

 

Jednoduchý princip a jednoduché choreografie, objevení svých vlastních emocí, propojení srdcí a cesta k autentickému projevu sebe sama – to je Groove dance. Přestaňte se kontrolovat, jak při tanci vypadáte, v tanci se nedá chybovat. Tanec je lék a magie, který vám pomůže nejen se odreagovat, ale i nalézt nové sebevědomí, kreativitu a opravdovou radost.

 

Život v rytmu přírody

 

Náš současný kalendář neodpovídá skutečnému životnímu cyklu. Naopak Keltské kolo roku přesně zapadá do přirozeného rytmu přírody, naleznete oporu v tradicích vlastních předku, a pokud se s ním naučíte žít v souladu, bude to mít příznivý vliv na vaše fyzické i duševní zdraví. Více na wokrshopu Magdy Floriánové.

 

 

 

Vztahy ve světle Védské filosofie

 

Terapeutka a koučka Barbora Lichtágová studovala čtyři roky Védskou filosofii v indické škole uprostřed Bengálska. Na své přednášce vám mimo jiné představí unikátní pohled na ženské a mužské schopnosti a principy, které jsme v sobě potlačili, což nám brání v navázání skutečně fungujících vztahů.

 

 

 

Proč duše šeptá?

 

Některé situace vypadají jako neřešitelné, jenže náhody neexistují. Dostaňte se z kruhu strachu, podceňování a bezmoci tím, že budete naslouchat své duši. Ona totiž už mluvit umí, jen pokorně čeká, až jí dáme slovo. Naučí vás to Jana Vejsadová.

 

 

 

 

 

Sbohem, plísně!

 

V posledních letech na nás útočí zcela jiné druhy plísní, než na jaké je náš organismus adaptován, což vede k řadě potíží včetně poruch imunity a alergií. Jak plísně diagnostikovat pomocí EAV a následně odstranit bylinnými produkty se dozvíte na přednášce Ing. Tomáše Sychry.

 

 

 

Rekonektivní léčení

 

Unikátní metoda Dr. Erica Pearla se zabývá nastolením rovnováhy a integrity v životě a umožňuje nám návrat do naší přirozenosti a celistvosti. Představí vám ji Iveta Skřivanová a Martin Kubů.

 

 

 

Důkladný pohled do očí

 

Co znamenají jednotlivé barvy a skvrny ve vaší duhovce? Základy iridologie vás naučí Hana Jánská.

 

 

 

Potenciál skrytý v číslech

 

Ing. Ludmila Novák vás naučí, jak z data narození vypočítat nejen úroveň vašeho mentálního, fyzického a astrálního těla, ale i planetární, sociální a karmické úkoly pro tento život.

 

 

 

Let Us Sing in English

 

Zpívánky pro malé i velké zájemce o legraci a angličtinu. Pomohou vašemu jazýčku hbitě se obracet v příjemně plynoucích slovech a melodiích anglických písniček, které se může naučit každý. Vítáni jsou dospělí i děti - každý, kdo se chce trochu odvázat. Bude tu i příležitost navázat kontakt s Dr. Lenkou Volavkovou, se kterou se můžete poradit o učení se cizím jazykům.

 

 

 

Šamanské poradenství a očista

 

Pomocí šamanských nástrojů a technik, kterými se zabývá Lenka Volavková-Soham, lze ovlivnit tok energie v našem těle i v prostředí. Můžete je osobně vyzkoušet a harmonizovat tak své tělo, mysl i emoce při individuální šamanské očistě. Můžete se zde také poradit o oblastech svého života, které vám nedají spát či od vás vyžadují řešení.

 

 

 

Osudové osmičky a synchronicita dějin

 

Některé letopočty končící číslicí 8 mají v našich dějinách mimořádný, doslova osudový a mnohdy tragický význam. Nejde jen o roky 1918, 1938 nebo 1968, ale také o roky 1378 (úmrtí Karla IV.) nebo roky 1618 a 1648 (začátek a konec Třicetileté války). Pouhá náhoda anebo zákonitost? O slovo se hlásí jev případně nazvaný synchronicita dějin známý zřejmě i legendárnímu Nostradamovi. A jaký pak bude rok 2018? O tom více Jitka Lenková

 

 

 

Nenechte si ujít

 

Srdečně vás zveme na přednášku MUDr. Radkina Honzáka, CSc., známého psychiatra a propagátora psychosomatiky u nás, která se bude týkat humoru a smíchu.

 

 

 

Celý program na www.minervazdravi.com

 

Život Dětem
Přidej zdarma pozvánku

Festivaly Praha a jejich termíny

Film Pražské Quadriennale se v červnu 2019 po 12 letech vrátí na Výstaviště v kinech v Praze

Pražské Quadriennale se v červnu 2019 po 12 letech vrátí na Výstaviště

Pražské Quadriennale 2019 se po 12 letech vrátí do prostoru Výstaviště, aby na 11 dní oživilo nejen Průmyslový palác, ale i celý přilehlý areál. Čtrnáctý ročník největší mezinárodní přehlídky divadla a scénografie se odehraje od 6. do 16. června 2019. Jedna z nejvýznamnějších událostí české kultury, která již od roku

vstupné: místo: Výstaviště Holešovicetermíny: 6.6. - 16.6.