18. března, 2018 - svátek má Eduard

Svět knihy Praha 2018

Přidej zdarma pozvánku
Plakát Svět knihy Praha 2018
Vstupné:30,- až 250,-
Místo:Výstaviště Praha
Adresa:Výstaviště 67
Městká část:Praha Holešovice

Čtyřiadvacátý ročník mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha se uskuteční od 10. do 13. května 2018 na výstavišti v Holešovicích. Jeho dvěma hlavními tématy budou Komiks s přehlídkou domácích i zahraničních tvůrců a Převratné 20. století, které nabídne reflexi tohoto období v podobě diskuzí a prezentací domácích i zahraničních autorů a myslitelů.


Svět knihy Praha 2018 - termíny konání

termín ODtermín DOčas
10.května13.května9:30
Informace a kontakty pro akci: Svět knihy Praha 2018
email:info@svetknihy.cz
www:Zobraz domovskou stránku
vstupenky:prodej vstupenek

Čtyřiadvacátý ročník mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha se uskuteční od 10. do 13. května 2018 na výstavišti v Holešovicích. Jeho dvěma hlavními tématy budou Komiks s přehlídkou domácích i zahraničních tvůrců a Převratné 20. století, které nabídne reflexi tohoto období v podobě diskuzí a prezentací domácích i zahraničních autorů a myslitelů. Literární festival, jenž sestává z prezentací nakladatelů, autogramiád a čtení, představuje každoročně ve větším rozsahu také literaturu jedné vybrané země. Čestným hostem nadcházejícího ročníku je Izrael. Na veletrh přijede řada zajímavých autorů, například David Grossman, aktuální laureát Man Bookerovy ceny za rok 2017, Avraham B. Jehošua či Dror Mišani.

V rámci výstavní a prodejní části akce Svět knihy Praha představí téměř kompletní českou knižní nabídku a zároveň bude možnost zhlédnout v desítkách zahraničních stánků i publikační činnost za našimi hranicemi. Návštěvníci se mohou těšit i na odborné pořady, které jsou připravovány ve spolupráci s Českým literárním centrem. Během festivalu před Průmyslovým palácem vyroste pavilon Rosteme s knihou, ve kterém budou probíhat pořady především pro školy, mládež a rodiče s dětmi.

 

Více informací na www.svetknihy.cz

Facebook: www.fb.com/svetknihypraha

Dobrý Anděl
Přidej zdarma pozvánku

Festivaly Praha a jejich termíny

Film Online contest CyberArt 2018 v kinech v Praze

Online contest CyberArt 2018

Are you young and talented? Do you sing, dance, play musical instruments or something more extraordinary? So that article will be useful for you.

vstupné: 500místo: Onlinetermíny: 28.2. - 31.3.
Film Koncert mezinárodního dětského festivalu mladých talentů v kinech v Praze

Koncert mezinárodního dětského festivalu mladých talentů

Čím potěšit smysly začátkem jara? Co takhle barevným koktejlem hudby a tance z různých koutů světa.

vstupné: 150místo: Městská knihovnatermíny: 24.3.
Film Svět knihy Praha 2018 v kinech v Praze

Svět knihy Praha 2018

Čtyřiadvacátý ročník mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha se uskuteční od 10. do 13. května 2018 na výstavišti v Holešovicích. Jeho dvěma hlavními tématy budou Komiks s přehlídkou domácích i zahraničních tvůrců a Převratné 20. století, které nabídne reflexi tohoto období v podobě

vstupné: 30,- až 250,-místo: Výstaviště Prahatermíny: 10.5. - 13.5.