15. prosince, 2018 - svátek má Radana

Zmrzlina - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Zmrzlina Praha - firmy

Cukrárna Homola  - Zmrzlina

Cukrárna Homola

Výroba a prodej cukrářského zboží včetně zmrzlin a pohárů. Nabízíme svatební, narozeninové či dětské dorty. Vyrábíme dorty na zakázku.

Praha Vinohradygroše:302

Cukrárna Merlot - Zmrzlina

Cukrárna Merlot

Cukrárna Merlot nabízí nabídku zákusků, slavnostních, svatebních, atypických i dětských dortů, zmrzlinových pohárů, zeleninových salátů, sladkých i slaných palačinek a minidezertů. K dispozici je venkovní posezení či satelitní TV.

Praha Michlegroše:278

Pomáhej s humorem - Konto Bariery
Cukrárna Astra  - Zmrzlina

Cukrárna Astra

Vyrábíme svatební dorty. Najdete u nás také pařížský, kubánský, ovocný a čokoládový dort či sachr. Zajišťujeme oslavy narozenin, promoce, atd.

Praha Staré Městogroše:263

FRUITISIMO FACTORY, s.r.o.  - Zmrzlina

FRUITISIMO FACTORY, s.r.o.

Lahodné mražené dorty, připravujeme dle originálních receptur. Unikátní "ručně vyráběnou" zmrzlinu. 100% ovocné a čerstvé fresh nápoje, bez pasterizace či konzervace. A řadu dalších.

Praha Štěrboholygroše:251

Cukrárna - kavárna Prosek - Zmrzlina

Cukrárna - kavárna Prosek

Provozujeme nekuřáckou kavárnu a cukrárnu. Nabízíme zákusky, zmrzlinu, chlebíčky či kávu. K dispozici je venkovní zahrádka.

Praha Prosekgroše:234

Cukrárna Orchidea - Zmrzlina

Cukrárna Orchidea

Cukrárna Orchidea nabízí zákusky, dětské, svatební i patrové dorty. Prodává chlebíčky, koláče, nápoje, zmrzlinové poháry a koktejly. Podává kávu, alkoholické i nealkoholické nápoje.

Praha Modřanygroše:225

Cukrárna Š+Š  - Zmrzlina

Cukrárna Š+Š

Nabídka dortů, kávy a zmrzlinových pohárů. Šlehačku a krémy vyrábíme z pravé smetany i másla. V letní sezoně připravujeme sérii zákusků, dortů a koláčů z čerstvého sezónního ovoce.

Praha Holešovicegroše:207

Kavárna u Janičky  - Zmrzlina

Kavárna u Janičky

Provozujeme kavárnu se zahrádkou. Podáváme kávu illy, domácí limonády a další nealkoholické i alkoholické nápoje. Máme vlastní výrobu dortů a koláčů i bezlepkových. V nabídce také pravá italská zmrzlina. Malý hlad zaženou i skvělé panini, domácí těstoviny nebo palačinky. WiFi připojení zdarma.

Praha Dejvicegroše:180

Cukrárna u Hollarů s.r.o. - Zmrzlina

Cukrárna u Hollarů s.r.o.

U nás můžete posedět u lahodné kávy Corsini-espresso, latte, cappuccino atd. nebo si jen nakoupit něco dobrého na zub. Nabízíme Vám vždy lahodné a čerstvé zákusky, dorty, chlebíčky, pekařské výrobky atd. Od jara do podzimu nabízíme točenou italskou zmrzlinu a ledovou tříšť.

Praha Vokovicegroše:171

Cukrárna Pod Kaštany - Zmrzlina

Cukrárna Pod Kaštany

Provoz cukrárny s nabídkou dortů, zákusků a zmrzliny.

Praha Dejvicegroše:166

ALLMOND s.r.o. - Zmrzlina

ALLMOND s.r.o.

Zmrzlinářské, cukrářské a pekařské suroviny.

groše:165

Aldolce s.r.o. - Zmrzlina

Aldolce s.r.o.

Aldolce pasticceria e gelateria italiana je stylová italská cukrárna. V samém centru Prahy si tak můžete vychutnat sicilskou kávu Miscela d’oro, 12 druhů zmrzliny,čokoládové pralinky a italské dezerty – od klasického tiramisù či panna cotty.

Praha Staré Městogroše:147

Nebe La dolce vita s.r.o. - Zmrzlina

Nebe La dolce vita s.r.o.

Provoz cukrárny a kavárny. Výroba bonboniér, nabídka belgických pralinek Leonidas, dortů a minizákusků. Prodej moravských vín, zmrzliny a čajů Mlesna včetně vlastní kávy. V letních měsících nabídka nepasterizované zmrzliny, v zimních svařené belgické čokolády.

Praha Holešovicegroše:117

Dolce Abbraccio - Zmrzlina

Dolce Abbraccio

Kousek opravdu té pravé itálie v centru Prahy. Italská kavárna, gelateria s vlastní cukrářskou výrobnou domácí zmrzliny, dezertů, pohárů a pečiva.

Praha Vinohradygroše:110

Cukrárna Hanny s.r.o. - Zmrzlina

Cukrárna Hanny s.r.o.

Cukrárna Hanny nabízí cukrářské výrobky, nápoje a zmrzlinové poháry včetně dezertů. Vyrábí svatební dorty na přání zákazníka.

Praha Radotíngroše:93

Italská cukrárna Amarena s.r.o. - Zmrzlina

Italská cukrárna Amarena s.r.o.

Italská cukrárna Amarena nabízí dorty, zákusky, 18 druhů zmrzliny a teplé i studené nápoje. K dispozici je 15 míst k sezení.

Praha Vinohradygroše:87

Cukrářství Viktoria, s.r.o.  - Zmrzlina

Cukrářství Viktoria, s.r.o.

Nabízíme dorty, zákusky, pralinky, bonboniéry, čokoládové figurky, minideserty, kavárenské dorty, kolekce nebo zmrzlinu.

Praha Nové Městogroše:69

Cukrárna U Berušky - Zmrzlina

Cukrárna U Berušky

Cukrárna U Berušky vyrábí a prodává domácí zákusky a dorty, cukrovinky, chlebíčky, lázeňské oplatky, nápoje, ovocné poháry, bonboniéry, dortové svíčky, zdobení a dekorace a figurky z marcipánu. Nabízí domácí točenou zmrzlinu.

Praha Újezd nad Lesygroše:64

Císařský dvůr Jeneč, s.r.o.  - Zmrzlina

Císařský dvůr Jeneč, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem zmrzlinových směsí na točenou zmrzlinu výhradně z čerstvého ovoce již od roku 2003.

Praha Kunraticegroše:48

Cukrárna Na Pěšině - Zmrzlina

Cukrárna Na Pěšině

Cukrárna Na Pěšině je tradiční česká cukrárna a zákazníkům dodává sladkosti již 10 let. Vsadili na českou klasiku a touto cestou se snaží stále jít. Může se pochlubit skutečnými mistry cukráři, kteří mají mnohaleté zkušenosti a vědí, že jen s kvalitními surovinami se dají připravit opravdové lahůdky.

Praha Dolní Chabrygroše:36

Zmrzlina Praha ... zařazeno 20 firem

1