24. března, 2019 - svátek má Gabriel

Barvy - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Barvy Praha - firmy

AZ BARVY, s.r.o. - prodej a malířské práce Praha 6 Dejvice - Barvy

AZ BARVY, s.r.o. - prodej a malířské práce Praha 6 Dejvice

AZ BARVY, s.r.o. Praha 6 Dejvice - prodej nátěrových hmot. Provádění malířských a lakýrnických prací, dekorační techniky. Tónování interiérové i fasádní barvy na počkání. Provádění malířských a lakýrnických prací. Opravy a nátěry fasád včetně štukatérských prvků. Zateplování budov.

Praha Dejvicegroše:2193

Čalounictví Tomáš Navrátil - Barvy

Čalounictví Tomáš Navrátil

Rozbilo se Vám křeslo po dědečkovi? Máte prosezenou svou oblíbenou sedačku? Pes Vám poškrábal potah na dveřích? Na matraci se už nedá spát? Sedací souprava potřebuje sladit barvy s nově vymalovaným bytem? Pokud Vás některá z těchto nepříjemností trápí, pak neváhejte a zavolejte na 603 503 419 a dohodněte se s námi.

Praha Michlegroše:659

Život Dětem
Airbrushcentrum – Airbrush potřeby pro bodypainting - Barvy

Airbrushcentrum – Airbrush potřeby pro bodypainting

Zabýváme se prodejem airbrush potřeb. Nabízíme barvy na bodypainting, airbrush pistole, štětce, šablony i kompletní sady. Nakupovat je možné v prodejně v Praze či prostřednictvím e-shopu.

Praha Jinonicegroše:470

FORTEL - specialista na barvy - prodej Praha 9 Čakovice - Barvy

FORTEL - specialista na barvy - prodej Praha 9 Čakovice

FORTEL - specialista na barvy, s.r.o. v Praze 9 Čakovicích nabízí prodej barev, laků a malířských potřeb. Míchání barev a provádění zateplovacích systémů. Zajištění dotace z programu Zelená úsporám. Garantujeme výhodné nákupní podmínky pro všechny naše zákazníky bez ohledu na velikost firmy a množství odběrů. Naši

Praha Čakovicegroše:466

DECOR ITALIA - Barvy

DECOR ITALIA

VÝHRADNÍ DOVOZCE SVĚTOZNÁMÝCH ITALSKÝCH FIREM Z OBLASTI STAVEBNÍCH, MALÍŘSKÝCH A DEKORATIVNÍCH MATERIÁLŮ VYSOKÉ KVALITY. DÁLE NABÍZÍME VELMI KVALITNÍ A BEZPEČNÉ BIOKRBY, LUXUSNÍ ITALSKÉ TAPETY, FRESKY (MALBY TIŠTĚNÉ NA OMÍTKU) A LUXUSNÍ HLINÍKOVÉ POVRCHY ALULIFE.

Praha Horní Počernicegroše:458

FREMACH SERVIS s.r.o. - Barvy

FREMACH SERVIS s.r.o.

Firma Fremach servis, s.r.o. je oficiálním distributorem pro Českou Republiku následujících značek: BES Beauty & Science - profesionální vlasová kosmetika, zastoupena ve více než 70 zemích světa. Hergen - léčebná vlasová kosmetika, Lipocomplex - léčebná vlasová kosmetika, Leader - řadí se mezi nejlepší výrobce nůžek

Praha Vysočanygroše:445

Grabolo - Barvy

Grabolo

Jednoduchá postřehová hra v perfektním zpracování. Malá kulatá plechová krabička ukrývá plastové voděodolné karty, které se rozloží lícem na stůl, hráči se shromáždí okolo stolu a hra začíná. Hodi se dvěma šestistrannými kostkami, jedna obsahuje barvy, druhá čísla a hod určí, jaká karta se má čapnout. Karty jsou totiž

Praha Staré Městogroše:409

VDZ S.A.R., s.r.o. - dovoz a prodej barev  Praha 8 Karlín - Barvy

VDZ S.A.R., s.r.o. - dovoz a prodej barev Praha 8 Karlín

VDZ S.A.R., s.r.o. dovoz a prodej barev v Praha 8 karlín nabýzí jednosložkové ředidlové barvy, vodou ředitelné barvy, termoplasty, dvousložkový špachtlovací plast za studena a dvousložkový stříkaný plast za studena.Silikonovou balotinu a silanizovanou balotinu.

Praha Karlíngroše:390

CYAN, s.r.o. - barvy,laky a autolaky Praha 9 Kbely - Barvy

CYAN, s.r.o. - barvy,laky a autolaky Praha 9 Kbely

Společnost CYAN, s.r.o.- barvy, laky, drogérie - Praha 9 Kbely se zabívá prodejem a distribucí autolaků, barev a tmelů. Nabízí barvy a prosukty firem Mobihel, 3M, Festool, Variol, aj.

Praha Kbelygroše:387

Barvy Laky Černokostelecká - prodejna a eshop Praha 10 Strašnice - Barvy

Barvy Laky Černokostelecká - prodejna a eshop Praha 10 Strašnice

BARVY LAKY ČERNOKOSTELECKÁ - www.BARVYHERBOL.cz - Tradiční kamenná prodejna v Praze 10 Strašnicích barev, laků, lazur, interiérových barev, olejů, vosků a malířských barev od renomovaných výrobců s možností nákupu i v eshopu. Naleznete u nás širokou nabídku barev, laků, olejů, vosků a malířského sortimentu od českých

Praha Strašnicegroše:386

Dřevoprodej Zdeněk Kubásek - Barvy

Dřevoprodej Zdeněk Kubásek

Zakázkové truhlářství Dřevoprodej Zdeněk Kubásek - specializujeme se na prodej dřeva a dřevěných výrobků. Nabízíme regály, skládací nábytek, věšáky, poličky, lišty, prkna, schodové dílce, dvěře, nářadí, barvy, zahradní nábytek a další.

Praha Střešovicegroše:383

BALAX s.r.o. - velkoobchod a online prodej barev Praha 3 Žižkov - Barvy

BALAX s.r.o. - velkoobchod a online prodej barev Praha 3 Žižkov

BALAX s.r.o. - Velkoobchodní i maloobchodní prodej malířských potřeb. Nabídka barev, laků, stříkací techniky, protipožárních nátěrů, aplikačních potřeb a drogerie. Internetový prodej barev, lepidel, izolačních materiálů, penetrací. Nabídka omítkovin, protiplísňových přípravků, stěrkových tmelů, malířských potřeb.

Praha Žižkovgroše:345

Roman Januška - ABC Malíři - Barvy

Roman Januška - ABC Malíři

Firma Roman Januška - ABC Malíři Praha provádí malování bytů, kanceláří a škol i nátěry fasád. Provádí bílé i barevné malířské nátěry, vždy dodržuje osvědčenou technologii danou výrobcem. Dlouhá praxe v malířství je záruka k vaší spokojenosti. Vždy nabízí nejlepší materiály, které jsou jedničkou na světových trzích,

Praha Prosekgroše:338

PEMI-DROGERIE-KOSMETIKA-KANCELÁŘSKÉ POTŘEBY - Barvy

PEMI-DROGERIE-KOSMETIKA-KANCELÁŘSKÉ POTŘEBY

V současné době provozujeme 2 kamenné prodejny, jednu na pražském Žižkově a druhou na Palmovce, dále E-shop , kde najdete skoro 30 000 položek k nákupu. Fungujeme také jako velkoobchod, kdy nabízíme kompletní zajištění zásobování do firem a státních institucí a to převážně do škol, školek a hotelů. Náš sortiment je

Praha Žižkovgroše:328

Barvy-laky “U Botiče” - prodejna Praha 4 Nusle - Barvy

Barvy-laky “U Botiče” - prodejna Praha 4 Nusle

Prodejna Barvy-laky “U Botiče” v Praze 4 Nuslích nabízí k prodeji barvy, laky, lazury, akrylové barvy, tmely, malířské pomůcky a další sortiment pro malíře a lakýrníky v Praze. V naší prodejně vám rádi poradíme, nabýzíme také míchání barev, lepidla a bezbarvé laky.

Praha Nuslegroše:325

AQUA OBNOVA STAVEB s.r.o. - Barvy

AQUA OBNOVA STAVEB s.r.o.

AQUA OBNOVA STAVEB s.r.o.-Prodáváme tradiční materiál pro obnovu památek. Nabízíme hydrofobizace, zpevňovače, vápenné barvy, maltoviny, směsi na opravu kamene, čističe, nářadí, ředidla, pigmenty, drtě a písky. Poskytujeme poradenství a konzultace v oboru historických technologií či barevnosti fasád.

Praha Smíchovgroše:319

KOZEL FENESTRA s.r.o. - Barvy

KOZEL FENESTRA s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu přesných dřevěných replik oken a dveří všech historických období, za použití nejmodernějších technologických postupů - nástroje, barvy, sklo, upevnění.

Praha Žižkovgroše:316

Ba Bonus, s.r.o. - Praha 6 Břevnov - Barvy

Ba Bonus, s.r.o. - Praha 6 Břevnov

Barvy Ba Bonus, s.r.o. s prodejnou v Praze 6 Břevnově nabízí míchání českých i zahraničních barev na počkání pro interiéry, fasády, dřevo i kov. Prodej ručního nářadí a sortimentu pro malířské firmy. 14 let zkušeností při míchání barev. Tónujeme cenově výhodné nátěrové hmoty z tuzemské produkce i vysoce kvaliní

Praha Břevnovgroše:311

Hotel Noir - Nové Město - Barvy

Hotel Noir - Nové Město

Všechny pokoje v hotelu Noir jsou laděny do příjemné kombinace černé a červené barvy a jsou vybaveny moderním, designově sladěným nábytkem a příslušenstvím.

Praha Nové Městogroše:310

BARVY FRAMAR s.r.o. - Barvy

BARVY FRAMAR s.r.o.

Prodáváme barvy a laky, na dřevo, na kov, fasádní i malířské, lazury, omítky, zateplovací systémy, tmely, lepidla, štětce, válečky, brusivo. Míchání, tónování barev Austis, Colorlak, Het, Jub, Mistral, Primalex, Sokrates, Tikkurila. Odborná pomoc.

groše:295

Barvy Praha ... zařazeno 76 firem

1234Další