27. května, 2019 - svátek má Valdemar

Karlín - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Karlín Praha - firmy

GM electronic - prodej měřicí techniky a elektrosoučástek Praha 8 - Karlín - Karlín

GM electronic - prodej měřicí techniky a elektrosoučástek Praha 8 - Karlín

Dodáváme elektronické součástky, nářadí, měřicí přístroje, chemie, audio-video, LED osvětlení, baterie, akumulátory, elektroinstalační materiál, hračky, stavebnice Merkur, Voltík, kabely, nabíječky a různé komponenty. V naší nabídce naleznete elektroniku pro průmysl i pro domácí použití. Další služby:Platba kartou,

Praha Karlíngroše:751

Penzion Rezidence Davids - Karlín - Karlín

Penzion Rezidence Davids - Karlín

Pokoje v penzionu Davids jsou vybaveny koupelnou, kuchyňkou, chladničkou, TV-SAT a telefonem. Možnost využití restaurace, která se nachází v domě. K dispozici je sejf, počítač s přístupem na internet.

Praha Karlíngroše:467

Život Dětem
GEOS cestovní kancelář, spol. s r.o. ,  Karlín - Karlín

GEOS cestovní kancelář, spol. s r.o. , Karlín

Provozujeme cestovní kancelář. Nabízíme letní pobyty v Itálii, Chorvatsku a Španělsku, dovolenou na lodi, Last minute, lyžařské zájezdy do Francie či poznávací zájezdy. Specializujeme se na pobyty v apartmánech v destinacích Lignano, Bibione, Caorle, Rosolina Mare a Riccione.

Praha Karlíngroše:431

FJK  , Karlín - Karlín

FJK , Karlín

Jazyková agentura se zabývá firemními jazykovými kurzy od roku 1993. Zaměřujeme se především na poskytování profesionálních služeb pro firmy i jednotlivce. Nabízíme překlady a jazykové kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny, ruštiny nebo češtiny pro cizince.

Praha Karlíngroše:422

Perfektní-obchod - prodej elektroniky Praha 8 - Karlín - Karlín

Perfektní-obchod - prodej elektroniky Praha 8 - Karlín

Internetový obchod se zaměřením smartphony, tablety, kávovary, kávu, drogerii, dětskou výživu a hračky. V nabídce máme také herní konzole a hry. Najdete u nás Sodastream, prací prostředky, ústní hygienu, sprchové gely, péči o pleť a kapsle do kávovarů. Dodáváme hlavolamy, stavebnice a puzzle. Další služby:Výdejní

Praha Karlíngroše:410

ÚMČ - Úřad městské části Praha 8 - Karlín

ÚMČ - Úřad městské části Praha 8

Městská část Praha 8 - územím se staly obvody Bohnice, Čimice, Karlín, Kobylisy, Střížkov, většinu Libně, horní část Troji a malou část části Nové Město. Městský úřad části má sídlo v Libeňském zámečku a v tzv. Bílém domě, kde zasedá i zastupitelstvo Prahy 8.

Praha Libeňgroše:393

VDZ S.A.R., s.r.o. - dovoz a prodej barev  Praha 8 Karlín - Karlín

VDZ S.A.R., s.r.o. - dovoz a prodej barev Praha 8 Karlín

VDZ S.A.R., s.r.o. dovoz a prodej barev v Praha 8 karlín nabýzí jednosložkové ředidlové barvy, vodou ředitelné barvy, termoplasty, dvousložkový špachtlovací plast za studena a dvousložkový stříkaný plast za studena.Silikonovou balotinu a silanizovanou balotinu.

Praha Karlíngroše:390

Hudební divadlo Karlín - Karlín

Hudební divadlo Karlín

Hudební divadlo Karlín - Hudební divadlo Karlín současný stav. Jedno z nejstarších a nejkrásnějších pražských divadel, jehož zřizovatelem je Hlavní město Praha. Před rekonstrukcí bylo i divadlem s největší kapacitou - 1244 sedadel. Z některých sedadel však nebyl dobrý výhled a tak nově rekonstruované divadlo má

Praha Karlíngroše:382

Hotel Čechie Praha, a.s. - Karlín - Karlín

Hotel Čechie Praha, a.s. - Karlín

Hotel Čechie dále provozuje hotelovou restauraci. Zajišťujeme cateringové služby.

Praha Karlíngroše:371

Hotel Galerie Royal - Karlín - Karlín

Hotel Galerie Royal - Karlín

Hotel Galerie Royal dále nabízí parkování v hotelové garáži, WIFI připojení v hotelových pokojích a veřejných prostorech zdarma, bohaté buffetové snídaně v ceně ubytování.

Praha Karlíngroše:344

Sklenářství Pavel Tesař - Karlín - Karlín

Sklenářství Pavel Tesař - Karlín

Sklenářství Pavel Tesař dále zajišťuje řezání skel na míru, broušení a leštění hran, vrtání a výřezy, pískování i s lakem, zasklívání oken a dveří, smaltování a kalení skla a lepení akvárií. Nabízíme výrobu a montáž sprchových koutů.

Praha Karlíngroše:338

chovatelské potřeby Andrea Červenková Praha 8 - Karlín

chovatelské potřeby Andrea Červenková Praha 8

chovatelské potřeby Andrea Červenková Praha 8 Karlín-prodej chovatelských potřeb a krmiva pro psy,kočky,hlodavce,ptáky a terarijní zvířata. Nabízíme antiparazitika,granule,konzervy,hračky,steliva,pamlsky,paštiky a mnoho dalšího.

Praha Karlíngroše:338

Hotel Hilton Prague - Karlín - Karlín

Hotel Hilton Prague - Karlín

Hotel Hilton zajistí konference, eventy, catering. Kongresový sál pro 1500 osob, 38 salonků, VIP patro. Provozujeme restaurace CzecHouse Grill&Rotisserie, nonstop Café Bistro, Cloud 9 sky bar & lounge. Dále nabízíme fitness, wellness & spa.

Praha Karlíngroše:336

Jazyková škola GURUlanguages  , Karlín - Karlín

Jazyková škola GURUlanguages , Karlín

Jsme jazyková škola zaměřující se na individuální a firemní výuku,překladatelské a tlumočnické služby.Jsme profesionální a prestižní jazyková škola.Výuka i překlady probíhají v angličtině, němčině, španělštině, francouzštině, italštině, ruštině, polštině, čínštině, japonštině a dalších 25 jazycích.

Praha Karlíngroše:329

Hotel Alwyn - Karlín - Karlín

Hotel Alwyn - Karlín

Hotel Alwyn nabízí také pokoj pro handicapované. Možnost stravování v restauraci. Můžete využít saunu, fitness a masáže. K dispozici je konferenční sál nebo připojení k Wi-Fi.

Praha Karlíngroše:327

mia translate s.r.o.  , Karlín - Karlín

mia translate s.r.o. , Karlín

Nabízíme překlady a tlumočení všech jazyků a oborů, expresní překlady, grafické zpracování. Pracujeme profesionálně, velmi rychle a za příjemnou cenu. Jsme tu pro Vás. Profesionální jazykové služby mia translate vás podpoří na cestě k úspěchu, ať už podnikáte v čemkoliv a kdekoliv.

Praha Karlíngroše:326

Profivysavace - prodej vysavačů Praha 8 - Karlín - Karlín

Profivysavace - prodej vysavačů Praha 8 - Karlín

Vysavače, profi vysavače - jsme přímý dovozce, distributor a autorizovaný prodejce průmyslových i profesionálních vysavačů, profesionální čistící techniky a parních čističů. Zajišťujeme odborné poradenství, prodej náhradních dílů i servisní činnost. Další služby:Výdejní místo

Praha Karlíngroše:319

Interhotel Olympik - Karlín - Karlín

Interhotel Olympik - Karlín

Hotel Olympik disponuje velkokapacitním hlídaným parkovištěm. Pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním programem, rádiem, trezorem, minibarem, telefonem a internetem. Poskytujeme praní prádla, hotelové taxi, půjčovnu automobilů, směnárnu, doručovatelské služby a květiny.

Praha Karlíngroše:317

B&B Hotel Praha - Karlín - Karlín

B&B Hotel Praha - Karlín

Pokoje v hotelu B&B jsou vybaveny SAT TV včetně prémiových SAT programů, bezplatného Wi-Fi internetu, WC a koupelny se sprchovým koutem. Hotel poskytuje i placené podzemní parkoviště.

Praha Karlíngroše:309

Vinárna Křižík - Karlín - Karlín

Vinárna Křižík - Karlín

Vinárna Křižík dále zajistí nbídka studeného občerstvení k vínu. Pořádání soukromých akcí.

Praha Karlíngroše:305

Karlín Praha ... zařazeno 77 firem

1234Další