24. března, 2019 - svátek má Gabriel

Rezidence - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Rezidence Praha - firmy

Penzion Rezidence Davids - Karlín - Rezidence

Penzion Rezidence Davids - Karlín

Pokoje v penzionu Davids jsou vybaveny koupelnou, kuchyňkou, chladničkou, TV-SAT a telefonem. Možnost využití restaurace, která se nachází v domě. K dispozici je sejf, počítač s přístupem na internet.

Praha Karlíngroše:461

Hotel Rezidence Vítkova - Karlín - Rezidence

Hotel Rezidence Vítkova - Karlín

V hotelu Rezidence Vítkova je k dispozici Wi-Fi, kuchyňský kout, TV, drobné občerstvení, společenská místnost nebo parkoviště. Možnost placení kartou.

Praha Karlíngroše:287

Penzion Záhradní Město a.s. - Rezidence

Penzion Záhradní Město a.s.

Rezidence Topolová je multifunkční ubytovací zařízení, které nabízí různé kategorie bydlení podle nároků na vybavení pokoje a cenu. Ať už hledáte krátkodobé nebo dlouhodobé levné ubytování v Praze, u nás se Vám bude líbit. Levné ubytování Praha - Rezidence Topolová v zelené části Prahy tak mohou využívat studenti,

Praha Záběhlicegroše:272

Hotel Rezidence Bologna - Staré Město - Rezidence

Hotel Rezidence Bologna - Staré Město

Pokoje jsou v hotelu Rezidence Bologna vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV. K dispozici je parkoviště. Možnost pořádání různých akcí a mítinků či svateb.

Praha Staré Městogroše:261

Hotel Rezidence Dvořák - Malá Strana - Rezidence

Hotel Rezidence Dvořák - Malá Strana

Pokoje jsou v hotelu Rezidence Dvořák vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitem, minibarem a WiFi připojením.

Praha Malá Stranagroše:252

Hotel Rezidence Vyšehrad - Nusle - Rezidence

Hotel Rezidence Vyšehrad - Nusle

Hotel Rezidence Vyšehrad dále poskytuje volný vstup do fitness a sauny, WIFI připojení, thajské masáže, možnost stravování a parkování v podzemní garáži. K dispozici je TV, SAT přijímač, DVD přehrávač. Celý objekt je nekuřácký.

Praha Nuslegroše:191

Hotel DC Rezidence - Lhotka - Rezidence

Hotel DC Rezidence - Lhotka

Hotel DC Rezidence nabízí parkování na parkovišti hotelu, recepci otevřenou 24 hodin denně. K dispozici je konferenční místnost o kapacitách 25 a 60 míst.

Praha Lhotkagroše:178

Babyclub Imperial, s.r.o. , Bubeneč - Rezidence

Babyclub Imperial, s.r.o. , Bubeneč

Provozujeme mezinárodní školku s vlastním vzdělávacím programem v historické budově rezidence Císařský mlýn. Nabízíme i individuální noční hlídání dětí. Zajišťujeme návštěvy bazénu, výlety mimo studio, sportovní aktivity, oslavy narozenin i tradičních svátků.

Praha Bubenečgroše:57

Rezidence Praha ... zařazeno 8 firem

1