15. srpna, 2018 - svátek má Hana

Zahrádka - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Zahrádka Praha - firmy

mexická restaurace MEZCAL - Zahrádka

mexická restaurace MEZCAL

Latinsko-americká restaurace s nádechem karibské exotiky Nabízíme: stylovou hudbu, latinsko-americké speciality, celkem 250 míst (salónek, vnitřní prostory a nádherná zahrádka), Široký výběr tequil a rumů. Adresa: Jugoslávská 18, Praha 2 - Vinohrady, MAPA ZDE (mezi I.P.Pavlova a Nám. Míru), GPS:

Praha Vinohradygroše:723

Restaurace Excelsior Pub - Praha Vinohrady - Zahrádka

Restaurace Excelsior Pub - Praha Vinohrady

Naše restaurace se nachází na rozhraní Vinohrad a Nuslí v Praze 2. Na místě, kde stál v minulosti legendární hotel Excelsior. Oprášili a zrekonstruovali jsme tuto staropražskou restauraci, abychom pokračovali v tradici kvalitních jídel a výborného piva. Rádi Vás přivítáme v nekuřáckém interiéru nebo na prostorné

Praha Vinohradygroše:511

Život Dětem
Heřman Havelka - ZAHRÁDKÁŘ Praha 10 - Zahrádka

Heřman Havelka - ZAHRÁDKÁŘ Praha 10

Heřman Havelka - ZAHRÁDKÁŘ Praha 10 ve Vršovicích nabízí téměř vše pro Vaši zahradu-zahradnické potřeby,osiva, květináče. Nabízíme velký výběr semen, hlíz, sazenic, cibulí, hnojiv, postřiků,nářadí, nože, nůžky, fólie, substráty a ochranu rostlin.

Praha Vršovicegroše:506

Restaurace Černý Kohout - Zahrádka

Restaurace Černý Kohout

Restaurace Černý kohout je součástí malebného areálu bývalého zemanského dvora vystavěného v Praze 5 - Klukovicích. Leží na samém okraji přírodní rezervace, Prokopské údolí, která je vzdálena pouhých 9 km od centra Prahy, cca 15 min. jízdy autem.

Praha Hlubočepygroše:501

ibis Praha Malá Strana, restaurace, Praha 5, Smíchov - Zahrádka

ibis Praha Malá Strana, restaurace, Praha 5, Smíchov

ibis Praha Malá Strana, restaurace, Praha 5, Smíchov - nabízí též restauraci, bar a garážové stání. K dispozici jsou rovněž 3 konferenční salónky s kapacitou až 90 lidí. Wifi, letní zahrádka.

Praha Smíchovgroše:482

Rang De Basanti, restaurace, Praha 9, Dolní Počernice - Zahrádka

Rang De Basanti, restaurace, Praha 9, Dolní Počernice

Rang De Basanti, restaurace, Praha 9, Dolní Počernice je nekuřácké restaurace, která nabízí speciality indické kuchyně. Jídla s sebou, rozvoz, párty, oslavy, cateringové služby. V létě krásná zahrada, dětský koutek, grilování.

Praha Dolní Počernicegroše:444

Husqvarna A - Z Centrum Neumann-zahrádkářské potřeby Praha 4 - Zahrádka

Husqvarna A - Z Centrum Neumann-zahrádkářské potřeby Praha 4

Husqvarna A - Z Centrum Neumann-zahrádkářské potřeby Praha 4 Kunratice-jsme autorizovaní prodejci lesní a zahradní techniky Husqvarna. Prodáváme zboží od oficiálního dovozce strojů značky Husqvarna pro Českou republiku, firmy Husqvarna Česko s.r.o. Prodáváme motorové pily,sekačky na trávu,křovinořezy a zahradní

Praha Kunraticegroše:400

Kavárna Kellyxír, Praha 1, Malá Strana - Zahrádka

Kavárna Kellyxír, Praha 1, Malá Strana

Kavárna Kellyxír, Praha 1, Malá Strana - příjemná kavárna a vinárna. Nabízí alkoholické i nealkoholické nápoje, přívlastková vína, pivo, italskou kávu, českou kuchyni, domácí dorty a zákusky. Pořádá soukromé i firemní večírky a rodinné oslavy. K dispozici je salonek, Wi-Fi i letní zahrádka. Kavárna je nekuřácká.

Praha Malá Stranagroše:400

Restaurace Potrefená husa Bohnice, Praha 8, Bohnice - Zahrádka

Restaurace Potrefená husa Bohnice, Praha 8, Bohnice

Restaurace Potrefená husa Bohnice, Praha 8, Bohnice - restaurace se nachází u autobusové zastávky a přináší kombinaci vynikající kuchyně a dobrého piva. Podnik vaří tradiční českou a mezinárodní kuchyni s použitím moderních trendů v gastronomii s důrazem na použití farmářských surovin.

Praha Bohnicegroše:398

HORNBACH-zahrádkářské potřeby Praha 6 - Zahrádka

HORNBACH-zahrádkářské potřeby Praha 6

HORNBACH-zahrádkářské potřeby Praha 6-Řepy-Nabízíme vše pro vaše projekty,zahradní techniku, bazény, rostliny, atd. Najdete zde vše od hřebíků, hmoždinek, dřeva, krbů, nářadí, oken a izolačních materiálů. Odborníci s řemeslnickými zkušenostmi vám poskytnou poradenství.

Praha Řepygroše:397

BOKA Restaurant, Praha 4, Nusle - Zahrádka

BOKA Restaurant, Praha 4, Nusle

BOKA Restaurant, Praha 4, Nusle jedinečný restaurant s přátelskou atmosférou nabízí polední menu i balkánské speciality, lze objednat večírky s živou hudbou

Praha Nuslegroše:394

Oliva Verde, restaurace, Praha 1, Staré Město - Zahrádka

Oliva Verde, restaurace, Praha 1, Staré Město

Oliva Verde, restaurace, Praha 1, Staré Město - restaurace se nachází na Staroměstském náměstí přímo u orloje. V různorodém jídelníčku naší pizzerie najdete rozmanité druhy těstovin, čerstvých ryb a šťavnatých mas. Samozřejmě nesmí chybět italské národní jídlo, pizza. Posezení na zahrádce, wifi.

Praha Staré Městogroše:384

Restaurace na bobovce, Praha 9, Vysočany - Zahrádka

Restaurace na bobovce, Praha 9, Vysočany

Restaurace na bobovce, Praha 9, Vysočany - restaurace u bobové dráhy nabízí konání oslav, party, v areálu je připojení Wi-Fi, široká nabídka koktejlů, venkovní gril, nabídka svatebních dortů.

Praha Vysočanygroše:382

Restaurace Starý pán, Praha 10, Strašnice - Zahrádka

Restaurace Starý pán, Praha 10, Strašnice

Restaurace Starý pán, Praha 10, Strašnice - restaurace nabízí mimo mezinárodní kuchyni různé kulinářské speciality, polední menu, nekuřácký salonek, zahrádku, wifi, parking, klimatizaci. Dva salonky 25 a 30 míst, které jdou propojit. Zajišťujeme také firemní akce, oslavy a cateringové služby. Rumové degustace z 56

Praha Strašnicegroše:376

Restaurant & Cafe Hybernia - Zahrádka

Restaurant & Cafe Hybernia

Restaurant & Cafe Hybernia je nově zrekonstruovaná restaurace v historických prostorách z 12.století v domě patřícího na seznam světových památek UNESCO spolu s dalšími českými památkami, jakými jsou například Karlův most a Pražský Hrad. Naše prostory se nachází v přízemí, kde je restaurace a kavárna s výhledem jak do

Praha Nové Městogroše:366

Modrá zahrada, restaurace, Praha 1, Staré Město - Zahrádka

Modrá zahrada, restaurace, Praha 1, Staré Město

Modrá zahrada, restaurace, Praha 1, Staré Město - pizzerie a kavárna nabízí těstoviny, pizzu, saláty a alkoholické i nealkoholické nápoje. V létě posezení na zahrádce.

Praha Staré Městogroše:362

Sportovní klub Motorlet Praha - Zahrádka

Sportovní klub Motorlet Praha

Provozujeme 25 metrů dlouhý plavecký bazén. K dispozici je sauna, whirpool a letní zahrádka.

Praha Radlicegroše:345

Platina Restaurant & Garden, Praha 1, Staré Město - Zahrádka

Platina Restaurant & Garden, Praha 1, Staré Město

Platina Restaurant & Garden, Praha 1, Staré Město. Je elegantní restaurace v srdci Prahy, nabízí českou kuchyni v moderním pojetí připravovanou výhradně z čerstvých, sezónních a lokálních surovin. Stylové prostory, venkovní posezení, letní zahrádka se secesní fontánou. Ideální místo pro svatby, recepce, promoce,

Praha Staré Městogroše:338

Restaurant Na Květnici, Praha 4, Nusle - Zahrádka

Restaurant Na Květnici, Praha 4, Nusle

Restaurant Na Květnici, Praha 4, Nusle zveme vás do restaurace, kde vaříme českou kuchyni. Nabízíme tankové pivo k pochutinám z venkovního grilu nebo kuchyně. Samozřejmostí je Wi-Fi, platba kartou, nekuřácký prostor.

Praha Nuslegroše:336

Potrefená husa Albertov, Praha 2, Nové Město - Zahrádka

Potrefená husa Albertov, Praha 2, Nové Město

Potrefená husa Albertov, Praha 2, Nové Město - restaurace se nachází blízko Karlova náměstí, nabízí tradiční české i mezinárodní speciality ovlivněné moderními trendy v gastronomii, otevřená kuchyně, zahrádka, grilování, 8 druhů čepovaných piv z pivovaru Staropramen.

Praha Nové Městogroše:334

Zahrádka Praha ... zařazeno 134 firem

1234567Další