23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Klavíry - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Klavíry Praha - firmy

STĚHOVÁNÍ KVALITNĚ s.r.o. - Klavíry

STĚHOVÁNÍ KVALITNĚ s.r.o.

Profesionální stěhování od bytů, až po stěhování celých úřadů, stěhování těžkých břemen jako jsou trezory, klavíry apod. Dále provádíme vyklízecí služby a skartaci.

Praha Vinohradygroše:759

KOCH - stěhování - Žižkov - Klavíry

KOCH - stěhování - Žižkov

Profesionální stěhování bytů, domů, kanceláří a firem, vystěhování skladů a provozoven, včetně vyklízení bytů a kanceláří s likvidací odpadu. Stěhování těžkých břemen, trezorů, klavírů, pián, pianin a kopírek. Demontáž a montáž nábytku při stěhování.

Praha Žižkovgroše:730

Centrum Paraple
KOCH - stěhování - Vinohrady - Klavíry

KOCH - stěhování - Vinohrady

Profesionální stěhování bytů, domů, kanceláří a firem, vystěhování skladů a provozoven, včetně vyklízení bytů a kanceláří s likvidací odpadu. Stěhování těžkých břemen, trezorů, klavírů, pián, pianin a kopírek. Demontáž a montáž nábytku při stěhování.

Praha Vinohradygroše:725

Profi stěhování - Klavíry

Profi stěhování

Zdarma zapůjčíme stěhovací přepravky a krabice. Provádíme montáž a demontáž nábytku i nezávaznou návštěvu našeho technika. Stěhujeme po celé EU. Můžete si pronajmout stěhovací vůz s řidičem-stěhovákem.

Praha Michlegroše:696

Stěhování kvalitně Praha-Vršovice - Klavíry

Stěhování kvalitně Praha-Vršovice

Dále provádíme stěhování klavírů, trezorů a jiných těžkých břemen. Provádíme také vyklízení bytů i firem s následnou likvidací odpadu včetně skartace. Dále vám dodáme veškerý obalový materiál na stěhování.

Praha Vršovicegroše:683

Denis Rotter - Klavíry

Denis Rotter

Nabízíme stěhování kanceláří,bytů,obytyných i neobytných prostorů. Dále zajiš´tujem balení do krabic,které i zapůjčíme.

Praha Žižkovgroše:488

Šmíd a Trmal autodoprava - Klavíry

Šmíd a Trmal autodoprava

U nás naleznete kompletní stěhování a také pojištění pro případ nečekané události. Naši řidiči mají mnoholetou praxi v oboru.

Praha Šeberovgroše:459

Piano-Voves - Klavíry

Piano-Voves

Prodej klávesových nástrojů: nové i starší klavíry, pianina a piana různých značek (Petrof, August Förster, Scholze, Weinbach, Rösler, Steinway @ Sons, Feurich, Steingraeber @ Söhne), klavírové židle. Provádíme výkup, ladění, stěhování, transport, kompletní servis, poradenství a renovace starožitných pian vč.

Praha Nové Městogroše:456

Stěhování kvalitně Praha-Vinohrady - Klavíry

Stěhování kvalitně Praha-Vinohrady

Dále provádíme stěhování klavírů, trezorů a jiných těžkých břemen. Provádíme také vyklízení bytů i firem s následnou likvidací odpadu včetně skartace. Dále vám dodáme veškerý obalový materiál na stěhování.

Praha Vinohradygroše:430

Vyklízení - Ladislav Vondrák - Klavíry

Vyklízení - Ladislav Vondrák

Nabízíme vyklízení půd, bytů, pozůstalostí, garáží, sklepů, včetně bourání kójí a jiných prostor, likvidace ošacení, drobných věcí, vše bez nutnosti Vašeho zásahu. Zajistíme odvoz dodávkou na sběrný dvůr. Nabízíme stěhování.

Praha Libeňgroše:416

AB-Stěhování-Prosek - Klavíry

AB-Stěhování-Prosek

Provádíme demontáž, montáž, balení. Přenášky v místě bez dopravy. Zdarma zapůjčení krabic, přepravek, prohlídka technikem, kilometry po Praze, pojištění.

Praha Prosekgroše:381

Miroslav Jaroš-Řepy - Klavíry

Miroslav Jaroš-Řepy

Stěhujeme byty, rodinné domy, firmy a kanceláře a mnohem více...

Praha Řepygroše:345

Stěhování AAA Rivo - Klavíry

Stěhování AAA Rivo

Speciální nízký halový jeřáb Valla 250 s nosností 25t a další jeřábnické práce. Stěhujeme trezory, piána, byty, firmy, sklady, archivy, úřady včetně zahraničí. Likvidace skládkou. Skladování.

Praha Jinonicegroše:343

Karel Zvára - Klavíry

Karel Zvára

Stěhujeme kancelářské prostery-nábytek,byty,piana,klavíry a mnohem víc...

Praha Braníkgroše:343

STĚHOVÁNÍ PODRAZIL - Klavíry

STĚHOVÁNÍ PODRAZIL

Vypracujeme zdarma nabídku, respektující potřeby zákazníka. Máme zkušenost se stěhováním, instalací různých souborů, sbírek, těžkých a rozměrných předmětů.

Praha Hostivařgroše:338

Miroslav Pavlíček - Klavíry

Miroslav Pavlíček

Pracujeme v bytech až po velké haly. Nabízíme lakýrnické práce všeho druhu či ruční až po těžké stroje. Zajišťujeme stěhování.

Praha Nové Městogroše:338

ORSmix, s.r.o.-Střížkov - Klavíry

ORSmix, s.r.o.-Střížkov

Provádíme montáž a demontáž nábytku, dodáme obalový či krycí materiál. Zajišťujeme vybalení veškerých krabic. Disponujeme vozem Iveco Eurocargo.

Praha Střížkovgroše:335

ERA - STAR, s.r.o. - Klavíry

ERA - STAR, s.r.o.

Malování bytů a kanceláří, lakování a úklid po malířích. Zajištění mytí oken, vyklízení a montování nábytku. Platný ceník služeb na našem webu.

Praha Nové Městogroše:331

STĚHOVÁNÍ MRAVENEC - Klavíry

STĚHOVÁNÍ MRAVENEC

Přestěhujeme levně a kvalitně po Praze, Brně i celé Evropě. Zdarma nezávazná prohlídka i půjčení krabic. Jsme pojištěni na částku 2 milióny Kč.

Praha Strašnicegroše:330

STĚHOVÁNÍ - NONSTOP, s.r.o. - Klavíry

STĚHOVÁNÍ - NONSTOP, s.r.o.

Stěhování bytů, firem, kanceláří včetně montáže a demontáže nábytku. Provádíme i stěhování těžkých břemen, jako jsou piána, trezory. Odvozy objemného odpadu na sběrný dvůr.

Praha Stodůlkygroše:327

Klavíry Praha ... zařazeno 169 firem

123456789Další