20. února, 2019 - svátek má Oldřich

Balící služby - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Balící služby Praha - firmy

A-STĚHOVÁNÍ s.r.o. - Balící služby

A-STĚHOVÁNÍ s.r.o.

Stěhovací firma zajišťuje profesionální stěhování po Praze, celé ČR a Evropě. Stěhování firem, rodinných domů, bytů a kanceláří, těžkých strojů,trezorů.pianin. Stěhovací služby pro firmy a domácnosti. Nabízíme montáž nábytku a kuchyňských linek, balicí služby, prodej nebo zapůjčení obalových materiálů a krabic a

groše:318

Dankar - stěhovací služby  - Balící služby

Dankar - stěhovací služby

Vlastní obalový materiál a balicí služby. Krátkodobé a dlouhodobé skladování, mezinárodní stěhování a pojištění nákladu. Doprava skříňovými vozy.

Praha Vršovicegroše:274

Život Dětem
 Marcel Čebiš - Stěhování - Balící služby

Marcel Čebiš - Stěhování

Specializace na stěhování pián. Dále pak vyklízení bytových i nebytových prostor s následným odvozem na skládku. Půjčujeme krabice na stěhování + balicí služby.

Praha Záběhlicegroše:274

Stěhování PSS s.r.o.  - Balící služby

Stěhování PSS s.r.o.

Nabízíme stěhování bytů, firem, kanceláří, obytných prostor, obchodů, domácností, rodinných domů a stěhování těžkých břemen (stěhování pian, klavírů, trezorů). Dále nabízíme skladování, autodopravu, balící služby.

Praha Kbelygroše:265

ALFA STĚHOVÁNÍ  - Balící služby

ALFA STĚHOVÁNÍ

Stěhovaní bytů, kanceláří, těžkých břemen citlivých zařízení, knihovního fondu, strojů i hudebních nástrojů, montáž nábytku, instalace osvětlení i obrazů, skartace firemních dokumentů. Poskytování balicích služeb s možností balení celých sestav i jednoho kusu.

Praha Michlegroše:253

Stěhování Novák  - Balící služby

Stěhování Novák

Provádíme stěhování firem, rodinných domů a bytů. Nabízíme montáž nábytku, balicí služby, prodej nebo zapůjčení obalových materiálů. Stěhujeme i těžká břemena a piana.

Praha Žižkovgroše:250

 Stěhování TAVOČER  - Balící služby

Stěhování TAVOČER

Nabízíme profesionální stěhování po ČR, kompletní stěhovací služby pro firmy a domácnosti, mezinárodní stěhování bytů a kanceláří, montáž nábytku, balicí služby a autodopravu. Kalkulačka stěhování, pojištění a prohlídky technikem.

Praha Vršovicegroše:208

Stěhování TAVOČER - Balící služby

Stěhování TAVOČER

Stěhovací firma zajišťuje profesionální stěhování po Praze, celé ČR a Evropě. Stěhování firem, rodinných domů, bytů a kanceláří. Stěhovací služby pro firmy a domácnosti. Nabízíme montáž nábytku a kuchyňských linek, balicí služby, prodej nebo zapůjčení obalových materiálů a krabic a kartonů na balení. Firma doveze i

groše:180

TEAM Relocations, s.r.o.  - Balící služby

TEAM Relocations, s.r.o.

Poskytujeme balicí služby i pro hodnotné, křehké, umělecké či starožitné předměty.

Praha Zličíngroše:171

XXL Stěhování - Balící služby

XXL Stěhování

Nabízíme demontáž, následnou montáž nábytku, balicí služby a skladování. Stěhovacími vozy přepravíme vybavení po území ČR, ale i do zahraničí. Zajistíme vyklízení půd a sklepů.

Praha Smíchovgroše:163

NAPPE - Balící služby

NAPPE

Nabídka dárkových čajů, jedlých kamenů a čajového likéru.

Praha Nové Městogroše:159

FRÝDECKÝ JOSEF - Balící služby

FRÝDECKÝ JOSEF

Nejste si jisti, jak začít se stěhováním, neznáte rozpočet stěhování nebo nemáte dostatek času? Zajistíme okamžitou bezplatnou konzultaci s naším technikem a o vše se postaráme.

Praha Kobylisygroše:147

Stěhování JH  - Balící služby

Stěhování JH

Nabízíme komplexní stěhovací služby bytů i firem. Stěhování zajišťujeme v oblastech Praha, ČR i EU. Balící služby, montáž nábytku, skladování a odvoz odpadu. Standardem naší stěhovací firmy je bezplatná kalkulace, spolehlivost a individuální přístup.

Praha Ďáblicegroše:124

Balící služby Praha ... zařazeno 13 firem

1