26. března, 2019 - svátek má Emanuel

Krby - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Krby Praha - firmy

Mikeš Kamenictví s.r.o. - Krby

Mikeš Kamenictví s.r.o.

Výroba a montáže: schody, parapety, kuchyňské pracovní desky, náhrobky, pomníky, krby, koupelny, obklady, dlažby, teraco. Zaměřujeme se také na kostky, obrubníky. Provádíme: renovace kamene a opravy, leštění, broušení, tryskání, mytí, voskování a chemické čištění přírodního kamene. Restaurátorství.

Praha Veleslavíngroše:549

Milan Srna - Umělecké kovářství - Krby

Milan Srna - Umělecké kovářství

Naše umělecké kovářství Milan Srna vyrábí kované krbové nářadí, rošty, lustry, svícny, zábradlí, ploty, mříže, stoly a židle. Provádíme zámečnické práce včetně montáže.

Praha Dolní Měcholupygroše:548

Život Dětem
DECOR ITALIA - Krby

DECOR ITALIA

VÝHRADNÍ DOVOZCE SVĚTOZNÁMÝCH ITALSKÝCH FIREM Z OBLASTI STAVEBNÍCH, MALÍŘSKÝCH A DEKORATIVNÍCH MATERIÁLŮ VYSOKÉ KVALITY. DÁLE NABÍZÍME VELMI KVALITNÍ A BEZPEČNÉ BIOKRBY, LUXUSNÍ ITALSKÉ TAPETY, FRESKY (MALBY TIŠTĚNÉ NA OMÍTKU) A LUXUSNÍ HLINÍKOVÉ POVRCHY ALULIFE.

Praha Horní Počernicegroše:458

HORNBACH-zahrádkářské potřeby Praha 6 - Krby

HORNBACH-zahrádkářské potřeby Praha 6

HORNBACH-zahrádkářské potřeby Praha 6-Řepy-Nabízíme vše pro vaše projekty,zahradní techniku, bazény, rostliny, atd. Najdete zde vše od hřebíků, hmoždinek, dřeva, krbů, nářadí, oken a izolačních materiálů. Odborníci s řemeslnickými zkušenostmi vám poskytnou poradenství.

Praha Řepygroše:427

Kamenicá a kamenosochařská dílna - Krby

Kamenicá a kamenosochařská dílna

Restaurování a opravy kamene. Kamenictví, kamenosochařství. Výroba kamenných prvků. Čištění a konzervace fasád a kamene. Repase a renovace kamene. Ostění oken a dveří, schody. Portály, balustrády, římsy, krby. Sochařské a kamenosochařské práce. Kamenické práce. Zahradní architektura, teraco, mozaiky. Přírodní kámen:

Praha Nové Městogroše:378

MATĚJKA TOMÁŠ-KRBY,KAMNA,KAMNÁŘSTVÍ  - Krby

MATĚJKA TOMÁŠ-KRBY,KAMNA,KAMNÁŘSTVÍ

Navrhujeme a stavíme krby (teplovzdušné krby, akumulační krby,sálavé krby) ,kamna (kachlová kamna , omítaná kamna , kamna s hypokaustním systémem) a sporáky na klíč, přesně podle Vašich představ.Dále i tyto spotřebiče renovujeme a servisujeme.

Praha Černý Mostgroše:285

ČEPELA RICHARD - Krby

ČEPELA RICHARD

Provádíme rekonstrukce bytů i koupelen, zateplování fasád a pokládku podlah. Stavíme ploty, opěrné zdi či zahradní krby. Montujeme sádrokartony.

groše:275

FOIT-kamenictví spol. s r.o. - Krby

FOIT-kamenictví spol. s r.o.

FOIT-kamenictví - výroba, montáž a doprava stavebních prvků a doplňků z mramoru a žuly. Vyrábí a prodává: krby, parapety, kuchyňské a koupelnové desky, obklady a dlažby, fasády. V nabídce také: pomníky a pomníkové díly, kanalizační kameny, bytové doplňky.

Praha Hlubočepygroše:251

HORNBACH-zahrádkářské potřeby Praha 9 - Krby

HORNBACH-zahrádkářské potřeby Praha 9

HORNBACH-zahrádkářské potřeby Praha 9 na Černém Mostě-Nabízíme vše pro vaše projekty,zahradní techniku, bazény, rostliny, atd. Najdete zde vše od hřebíků, hmoždinek, dřeva, krbů, nářadí, oken a izolačních materiálů. Odborníci s řemeslnickými zkušenostmi vám poskytnou poradenství.

Praha Černý Mostgroše:240

KAMNÁŘSTVÍ Matějka - Krby

KAMNÁŘSTVÍ Matějka

Navrhujeme a stavíme krby (teplovzdušné krby, akumulační krby,sálavé krby) ,kamna (kachlová kamna , omítaná kamna , kamna s hypokaustním systémem) a sporáky na klíč, přesně podle Vašich představ.Dále i tyto spotřebiče renovujeme a servisujeme.

Praha Černý Mostgroše:232

KOČÍ ANTONÍN Ing.  - Krby

KOČÍ ANTONÍN Ing.

Nabízíme Vám široké spektrum prvotřídních služeb od květinové výzdoby interiérů a firemních prostor, přes bohatou nabídku sazenic, stromků, květin, půdy a hnojiv, nářadí a nejrůznějších potřeb pro zahrádkáře, až po kácení a prořezávání stromů a odklízení sněhu a ledu ze střech. Přijďte se k nám podívat a nasajte

Praha Běchovicegroše:218

HRÁŠEK JIŘÍ-STAVBY KRBŮ - Krby

HRÁŠEK JIŘÍ-STAVBY KRBŮ

Zabýváme se výstavbou vnitřních a venkovních krbů. Nabízíme stavbu udíren, grilů, rožnišť a realizace nových nebo rekonstrukce starších kachlových kamen. Nabízíme krby s litinovou vložkou a otevřené šamotové krby.

Praha Újezd nad Lesygroše:199

MEIXNER & HANUŠ a.s. - Krby

MEIXNER & HANUŠ a.s.

Velkoobchodní prodej s pevnými palivy (uhlí, brikety, koks, pytlované uhlí) v rámci celé ČR. Silniční doprava moderními velkokapacitními vozy. Spedice, logistika, vytěžování. Odběr, odvoz a ukládání produktů vzniklých spalováním uhlí. Tepelná technika Viadrus - kotle, krby, kamna.

groše:197

AMAR KRBY MORAVA s.r.o. - Krby

AMAR KRBY MORAVA s.r.o.

Krby - kompletní návrhy a realizace krbů na klíč. Stavby krbů po celé ČR. Prodej krbových vložek, krbových kamen, pecí a venkovních krbů. Veškerá škála obkladových materiálů jako mramory, žuly, pískovce, dřevěný masiv.

groše:69

R+R TEPELNÁ TECHNIKA - Krby

R+R TEPELNÁ TECHNIKA

Prodej, montáž, servis a poradenství v oblasti voda, topení, plyn. V e-shopu naleznete krby, kotle, radiátory, regulaci, bazény, jímky a veškeré příslušenství.

groše:54

KESL MILOŠ - Krby

KESL MILOŠ

Navrhujeme a vyrábíme krby, krbová a kachlová kamna, sporáky i pece. Dodáváme krbové vložky.

groše:51

Krby Praha ... zařazeno 16 firem

1