25. května, 2019 - svátek má Viola

Coffee - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Coffee Praha - firmy

Penguin EU s.r.o. - Coffee

Penguin EU s.r.o.

Ledová káva COFFEE time Ledová káva s vynikající chutí a aroma, které neodoláte. Praktické a ekonomické balení, které můžete znovu otevřít ať jste kdekoli. Povzbudí Vás a přidá energii právě, když jí potřebujete! Poctivá chuť kvalitní kávy ocení odborníci na pravou kávu. Doporučujeme pít chlazenou. PROTŘEPAT,

Praha Vinohradygroše:440

AR CATERING - Coffee

AR CATERING

Nabízíme dodávky občerstvení a cateringové služby na klíč pro každou příležitost. Školení, prezentace, konference, pracovní obědy, rauty, coffee breaky, koktejly, svatby.

groše:428

Centrum Paraple
Hm Catering s.r.o. - Coffee

Hm Catering s.r.o.

Hm Catering s.r.o. nabízí kompletní gastroservis pro pořádání společenských akcí. Zajistí doprovodný program, doporučení vhodných prostor a jejich pronájem. Navrhuje květinové dekorace, zapůjčí mobiliář, party stany a zajistí barmanskou show a ledové umění.

Praha Nové Městogroše:272

AR CATERING - Richard Spudil - Coffee

AR CATERING - Richard Spudil

Nabízíme dodávky občerstvení a cateringové služby pro každou příležitost. Školení, prezentace, konference, pracovní obědy, firemní oslavy, rauty, coffee breaky, koktejly, svatby, rodinné oslavy a mnohem více. To vše ve vysoké kvalitě za přijatelné ceny.

Praha Řepygroše:268

Dream Catering - Coffee

Dream Catering

Dream catering nabízí cateringové služby. Dodávka pohoštění i nápojů na cesty, oslavy, rauty, pracovní porady, koktejly, gala večeře i coffee break. Poskytuje poradenství i sestavení jídelních lístků. Zajištuje odborné pracovníky pro gastronomii i zaškolení současných zaměstnanců.

Praha Chodovgroše:93

Coffee Praha ...

1