15. prosince, 2018 - svátek má Radana

Nekuřácký prostor - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Nekuřácký prostor Praha - firmy

ibis Praha Malá Strana, restaurace, Praha 5, Smíchov - Nekuřácký prostor

ibis Praha Malá Strana, restaurace, Praha 5, Smíchov

ibis Praha Malá Strana, restaurace, Praha 5, Smíchov - nabízí též restauraci, bar a garážové stání. K dispozici jsou rovněž 3 konferenční salónky s kapacitou až 90 lidí. Wifi, letní zahrádka.

Praha Smíchovgroše:482

Restaurace Interspar, Praha 10, Štěrboholy - Nekuřácký prostor

Restaurace Interspar, Praha 10, Štěrboholy

Restaurace Interspar, Praha 10, Štěrboholy - v restauraci je nabídka teplých i studených jídel a výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Na objednávku připravíme chlebíčky, dorty, minizákusky, kanapky, obložené mísy a minicroissanty. Denní nabídka českých hotových jídel.

Praha Štěrboholygroše:473

Pomáhej s humorem - Konto Bariery
Restaurace Globus, Praha 9, Čakovice - Nekuřácký prostor

Restaurace Globus, Praha 9, Čakovice

Restaurace Globus, Praha 9, Čakovice - restaurace nabízí sortiment teplé i studené kuchyně, rychlého občerstvení, polévek, teplých i studených nápojů včetně kávy a dezertů. Připravují čerstvá jídla převážně české kuchyně, v nabídce jsou i jídla mezinárodní kuchyně.

Praha Čakovicegroše:419

Pizzeria & Restaurant Sonno Di Forno, Praha 9, Vysočany - Nekuřácký prostor

Pizzeria & Restaurant Sonno Di Forno, Praha 9, Vysočany

Pizzeria & Restaurant Sonno Di Forno, Praha 9, Vysočany restaurace s pestrou nabídkou nejen italských jídel. Nabízíme Vám 70 míst v členitém prostoru i s nekuřáckými salonky s dětským koutkem a velkou letní zahradu. Připravujeme poctivou italskou kuchyni, polední hotovková menu a víkendové nabídky.

Praha Vysočanygroše:387

Restaurace Starý pán, Praha 10, Strašnice - Nekuřácký prostor

Restaurace Starý pán, Praha 10, Strašnice

Restaurace Starý pán, Praha 10, Strašnice - restaurace nabízí mimo mezinárodní kuchyni různé kulinářské speciality, polední menu, nekuřácký salonek, zahrádku, wifi, parking, klimatizaci. Dva salonky 25 a 30 míst, které jdou propojit. Zajišťujeme také firemní akce, oslavy a cateringové služby. Rumové degustace z 56

Praha Strašnicegroše:379

Pivo & Basilico Caffe Restaurant, Praha 1, Malá Strana - Nekuřácký prostor

Pivo & Basilico Caffe Restaurant, Praha 1, Malá Strana

Pivo & Basilico Caffe Restaurant, Praha 1, Malá Strana: tradiční česká kuchyně i italské speciality. Šéfkuchař, pocházející z Toskánska, dodržuje tradiční kulinářské postupy, což je základem celé jeho úspěšnosti. Pokrmy tak získávají originální a vysoce kvalitní chuť.

Praha Malá Stranagroše:376

Ristorante Fabiano, restaurace, Praha 6, Liboc - Nekuřácký prostor

Ristorante Fabiano, restaurace, Praha 6, Liboc

Ristorante Fabiano, restaurace, Praha 6, Liboc - nabízí pizzu a italské speciality. Podáváme alkoholické i nealkoholické nápoje. V sortimentu naleznete pštrosí speciality a cukrářské výrobky. K dispozici je dětské hřiště. Pečeme dorty na zakázku.

Praha Libocgroše:355

Penzion Stodola - Ďáblice - Nekuřácký prostor

Penzion Stodola - Ďáblice

V penzionu Stodola je k dispozici Wi-Fi připojení, parkování a nekuřácký prostor.

Praha Ďáblicegroše:349

Platina Restaurant & Garden, Praha 1, Staré Město - Nekuřácký prostor

Platina Restaurant & Garden, Praha 1, Staré Město

Platina Restaurant & Garden, Praha 1, Staré Město. Je elegantní restaurace v srdci Prahy, nabízí českou kuchyni v moderním pojetí připravovanou výhradně z čerstvých, sezónních a lokálních surovin. Stylové prostory, venkovní posezení, letní zahrádka se secesní fontánou. Ideální místo pro svatby, recepce, promoce,

Praha Staré Městogroše:341

Mlýnec, restaurace, Praha 1, Staré Město - Nekuřácký prostor

Mlýnec, restaurace, Praha 1, Staré Město

Mlýnec, restaurace, Praha 1, Staré Město - nabízí jídla mezinárodní kuchyně. Možnost pořádání firemních večírků, narozeninových oslav a jiných akcí. Kapacita až 250 míst. Nekuřácký prostor, Wifi.

Praha Staré Městogroše:341

King Solomon, restaurace, Praha 1, Josefov - Nekuřácký prostor

King Solomon, restaurace, Praha 1, Josefov

King Solomon, restaurace, Praha 1, Josefov - košer restaurace, catering. Orthodox Council of Kashrut Mahara´L - udílení kosher certifikace a košer dohledu. Výroba, export, import kosher produktů.

Praha Josefovgroše:337

Restaurant Na Květnici, Praha 4, Nusle - Nekuřácký prostor

Restaurant Na Květnici, Praha 4, Nusle

Restaurant Na Květnici, Praha 4, Nusle zveme vás do restaurace, kde vaříme českou kuchyni. Nabízíme tankové pivo k pochutinám z venkovního grilu nebo kuchyně. Samozřejmostí je Wi-Fi, platba kartou, nekuřácký prostor.

Praha Nuslegroše:336

Potrefená husa Albertov, Praha 2, Nové Město - Nekuřácký prostor

Potrefená husa Albertov, Praha 2, Nové Město

Potrefená husa Albertov, Praha 2, Nové Město - restaurace se nachází blízko Karlova náměstí, nabízí tradiční české i mezinárodní speciality ovlivněné moderními trendy v gastronomii, otevřená kuchyně, zahrádka, grilování, 8 druhů čepovaných piv z pivovaru Staropramen.

Praha Nové Městogroše:334

Pizza West, restaurace, Praha 4, Nusle - Nekuřácký prostor

Pizza West, restaurace, Praha 4, Nusle

Pizza West, restaurace, Praha 4, Nusle nabídka jídel italské a mexické kuchyně. Zajištění rozvážky jídla po celé Praze. Rozvážka: pizza, kuřecí křidélka a jiná jídla. Pizza on-line objednávkový systém.

Praha Nuslegroše:324

Krmelec Vršky, restaurace, Praha 10, Vršovice - Nekuřácký prostor

Krmelec Vršky, restaurace, Praha 10, Vršovice

Krmelec Vršky, restaurace, Praha 10, Vršovice tato veganská restaurace je inspirovaná makrobiotikou. Zelenina je přímo od pěstitelů. Podávají zde domácí sladké i slané zákusky. Nabízí filtrovanou vodu z kohoutku zdarma. Najdete zde točené pivo netradičních českých pivovarů.

Praha Vršovicegroše:322

Restaurace Krušovická chalupa, Praha 4, Nusle - Nekuřácký prostor

Restaurace Krušovická chalupa, Praha 4, Nusle

Restaurace Krušovická chalupa, Praha 4, Nusle - v restauraci nabízíme výhodné polední menu české a staročeské kuchyně, teplá i studená jídla, alkoholické i nealkoholické nápoje. Můžeme připravit rauty, svatby, firemní i soukromé akce, rodinné oslavy, catering. Pronájem restaurace je zdarma.

Praha Nuslegroše:316

Restaurace Maximum, Praha 9, Třeboradice - Nekuřácký prostor

Restaurace Maximum, Praha 9, Třeboradice

Restaurace Maximum, Praha 9, Třeboradice - nabízíme příjemné posezení, výborné jídlo a vybrané nápoje. V poledních hodinách v pracovní dny pro Vás připravujeme širokou nabídku hotových jídel. Vybrat si lze také z týdenní obědové nabídky, ale samozřejmě i ze stálého jídelního lístku. Od jara do podzimu můžete využít

Praha Třeboradicegroše:314

PurpleBasil Bar & Bistro, restaurace, Praha 3, Žižkov - Nekuřácký prostor

PurpleBasil Bar & Bistro, restaurace, Praha 3, Žižkov

PurpleBasil Bar & Bistro, restaurace, Praha 3, Žižkov v restauraci zajišťujeme místo k pořádání firemních akcí, narozenin či jiných společenských událostí. Servírujeme drinky a jiné alkoholické i nealkoholické nápoje. K dispozici parkoviště, nekuřácký prostor, zahrádka. WiFi.

Praha Žižkovgroše:312

Restaurace U Zpěváčků, Praha 1, Nové Město - Nekuřácký prostor

Restaurace U Zpěváčků, Praha 1, Nové Město

Restaurace U Zpěváčků, Praha 1, Nové Město je restaurace s českou i mezinárodní kuchyní. Nabízí pečená kolena, kachny, steaky, ryby, těstoviny, salátové mísy. Pokrmy pro vegetariány a vegany. Vína moravská, italská a jihoafrická. Točené pivo Gambrinus, Plzeň, Svijany a Krušovice.

Praha Nové Městogroše:305

Restaurace U Černého koně, Praha 4, Hodkovičky - Nekuřácký prostor

Restaurace U Černého koně, Praha 4, Hodkovičky

Restaurace U Černého koně, Praha 4, Hodkovičky je typická česká restaurace pro až 100 hostů, z toho 40 míst v nekuřáckém salónku. V létě možnost posezení na zahrádce. Na přání lze zajistit živou hudbu. Bezplatný pronájem prostor pro svatby, firemní a jiné akce.

Praha Hodkovičkygroše:295

Nekuřácký prostor Praha ... zařazeno 55 firem

123Další