24. března, 2019 - svátek má Gabriel

Vzdělávání - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Vzdělávání Praha - firmy

Doučování Praha - Vzdělávání

Doučování Praha

Doučujeme velké množství předmětů od angličtiny po zpěv. Vyberte si z naší velké databáze více jak 5000 lektorů nebo si zadejte bezplatnou nezávaznou poptávku a my vám vhodného lektora rychle najdeme. Ceny již od 200 Kč/60 minut a možnost dojíždění lektora zdarma.

Praha Košířegroše:2979

Mateřská školka Klárka  - Vzdělávání

Mateřská školka Klárka

Soukromá mateřská školka a jesle nabízí bezbariérové herny, výchovu a vzdělávání s prvky pedagogické koncepce Montessori. Pořádáme akce s rodiči, lyžařský i plavecký výcvik, výlety do přírody, projížďky na koních a další. Kroužky ve školce probíhají v rámci odpoledních zájmových činností bezplatně.

Praha Holešovicegroše:631

Mateřská školka JINAK - Vzdělávání

Mateřská školka JINAK

Školka JINAK je jedinečná, s individuálním přístupem, s nadstandardními službami, s aktivitami, s kvalitním personálem a metodou vzdělávání. Školka JINAK je pro všechny děti předškolního věku - od 3 let, mladší po dohodě.

Praha Královicegroše:530

Bezpečnostní kancelář CZ, s.r.o. - Vzdělávání

Bezpečnostní kancelář CZ, s.r.o.

Bezpečnostní kancelář CZ, s.r.o. se zabývá komplexním řešením požadavků klienta v oblasti specializovaného vzdělávání a poradenství nejen v oblasti bezpečnosti. Jsme renomovanou vzdělávací společností s dlouholetými zkušenostmi v oblasti firemního vzdělávání a rozvoje zaměstnanců v soukromém i státním sektoru.

Praha Nové Městogroše:449

Odyssey Teambuilding - Vzdělávání

Odyssey Teambuilding

Patříme mezi nejvýznamnější společnosti na trhu v oblasti rozvoje a vzdělávání prostřednictvím metody učení prožitkem. Do dění v oboru se zapojujeme v širším měřítku a udržujeme kontakty s předními odborníky a organizacemi v oborech souvisejících. V našem přístupu se snoubí znalost místního prostředí s mezinárodním

Praha Žižkovgroše:377

BÍLKOVÁ HELENA - Vzdělávání

BÍLKOVÁ HELENA

Jsem si dobře vědoma toho, že každý klient potřebuje individuální péči, a proto mimo jiné věnujeme maximální pozornost soustavnému vzdělávání ve speciálních kurzech organizovaných jednotlivými odbornými kosmetickými firmami. Díky tomu vždy pracujeme pouze s kvalitními, profesionálními a certifikovanými výrobky

Praha Žižkovgroše:373

Mateřská škola  - Vzdělávání

Mateřská škola

Filozofií naší školky je rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy, položit základy celoživotního vzdělávání všem dětem podle jejich možností, schopností, zájmů a potřeb.

Praha Písnicegroše:354

Mateřská škola - Vysoká školka Beruška - Vzdělávání

Mateřská škola - Vysoká školka Beruška

Tým vysokoškolsky vzdělaných pedagogů se zaměřením na výuku dětí v mš, uměleckých pedagogů, výkonných umělců a sportovců vede děti individuálním způsobem k celkovému rozvoji vloh, nadání, rozhledu a rozvoji poznání ve všech sférách předškolního vzdělávání.

Praha Nuslegroše:336

školka Káti a Bertíka ,  Dejvice - Vzdělávání

školka Káti a Bertíka , Dejvice

Výchova a vzdělávání dětí do 7 let dle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. Hudební a výtvarná výchova, logopedie, grafomotorika, ekologie, vaření, výuka německého a italského jazyka.

Praha Dejvicegroše:330

Irena Stefanová , Stodůlky - Vzdělávání

Irena Stefanová , Stodůlky

Jsem zakladatelkou soukromé mateřské školky Karkulka a Mateřského centra Na paloučku. Zaměřujeme se na výchovu a vzdělávání dětí předškolního věku. Provozujeme vlastní stravování. Umožňujeme integraci dětí se specifickými potřebami.

Praha Stodůlkygroše:328

ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 18  - Vzdělávání

ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 18

Mateřská škola pro 165 dětí. Pro hry i vzdělávání dětí jsou třídy vybaveny řadou hraček, her, didaktických, výtvarných i pracovních pomůcek. Škola se zaměřuje na hudební a výtvarnou výchovu. Pořádáme výlety do přírody i za kulturou.

Praha Letňanygroše:325

NOWDESIGN.EU s.r.o. - Vzdělávání

NOWDESIGN.EU s.r.o.

Školní a rodinný portál Skvělá Škola CZ nabízí dětem, žákům, školám i rodičům moderní sociální síť, články, kvízy, fotohádanky, vzdělávání, diskuze, videa, zábava, horoskopy, ankety, katalog škol, volný čas, zájmové kroužky, členění dle regionů, bazar, fotobanka zdarma.

Praha Dejvicegroše:319

Mateřská škola Josefínka a Vendelínek o.p.s. , Strašnice - Vzdělávání

Mateřská škola Josefínka a Vendelínek o.p.s. , Strašnice

Provoz mateřské školky s kapacitou 32 dětí se školní jídelnou. Poskytujeme služby v oblasti péče a vzdělávání předškolních dětí ve věku od tří do šesti let.

Praha Strašnicegroše:307

Institut pro průmyslový a finanční management – zisk titulu MBA - Vzdělávání

Institut pro průmyslový a finanční management – zisk titulu MBA

V centru Prahy nabízíme akreditovanou výuku oboru General Management, zakončenou udělením titulu MBA. Přednášejícími jsou akademičtí odborníci, a také experti z praxe v oblasti top managementu.

Praha Nové Městogroše:300

knihkupectví Wolters Kluwer, a.s. Praha - Strašnice - Vzdělávání

knihkupectví Wolters Kluwer, a.s. Praha - Strašnice

Pozice Wolters Kluwer je významná, na 80 % trhů je číslem 1 nebo 2 v poskytování informací, software a služeb. Zabývá se hlavně na trhy v oblasti účetnictví, zdravotnictví, finančních služeb, vzdělávání.

Praha Strašnicegroše:297

LIDÉ A PŘÍLEŽITOSTI s.r.o. - Vzdělávání

LIDÉ A PŘÍLEŽITOSTI s.r.o.

Nabídka pracovních míst, brigád, poradenství a vzdělávání.

groše:294

Androsa - Vzdělávání

Androsa

Jsme personální a vzdělávací společnost, která prostřednictvím Evropských sociálních fondů realizuje vzdělávací kurzy pro absolventy středních a vysokých škol, kteří hledají pracovní uplatnění v oblasti farmacie a zdravotnictví.

Praha Nové Městogroše:288

KUCHTOVÁ JAROSLAVA - Vzdělávání

KUCHTOVÁ JAROSLAVA

Pořádání speciálního systému doplňkového vzdělávání, který rozšíří Váš úhel pohledu na život a jeho tajemství.

Praha Stodůlkygroše:279

STUDIO AXIS spol. s r.o. - Vzdělávání

STUDIO AXIS spol. s r.o.

Nabízíme školení, semináře, kurzy, konference, výstavy, poradenství na témata stavební technologie, obnova památek, správa budov, stavební dozor, autorizace ČKAIT, požární ochrana, stavební zákon, atd. Akreditace vzdělávání pro ČKAIT, ČKA, MV.

groše:277

DEMOS - Pragoeduca a.s. - Vzdělávání

DEMOS - Pragoeduca a.s.

DEMOS - Pragoeduca působí v oblasti vzdělávání a osobnostního rozvoje na českém trhu od roku 1990. Od února 2008 je součástí mezinárodní vzdělávací skupiny Demos Group. Demos Group působí v 16 zemích světa a zaměstnává přes 400 zaměstnanců. Zaměřujeme se na rozvoj jednotlivců, týmů i celých organizací. Naše služby

groše:276

Vzdělávání Praha ... zařazeno 67 firem

1234Další