15. prosince, 2018 - svátek má Radana

Rychlé občerstvení - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Rychlé občerstvení Praha - firmy

Restaurace Globus, Praha 9, Čakovice - Rychlé občerstvení

Restaurace Globus, Praha 9, Čakovice

Restaurace Globus, Praha 9, Čakovice - restaurace nabízí sortiment teplé i studené kuchyně, rychlého občerstvení, polévek, teplých i studených nápojů včetně kávy a dezertů. Připravují čerstvá jídla převážně české kuchyně, v nabídce jsou i jídla mezinárodní kuchyně.

Praha Čakovicegroše:419

Restaurace Globus, Praha 5, Třebonice - Rychlé občerstvení

Restaurace Globus, Praha 5, Třebonice

Restaurace Globus, Praha 5, Třebonice - restaurace nabízí sortiment teplé i studené kuchyně, rychlého občerstvení, polévek, teplých i studených nápojů včetně kávy a dezertů. Připravují čerstvá jídla převážně české kuchyně, v nabídce jsou i jídla mezinárodní kuchyně.

Praha Třebonicegroše:256

webdesign Praha a tvorba stránek na míru
HALAL-MEAT s.r.o. - Rychlé občerstvení

HALAL-MEAT s.r.o.

HALAL-MEAT s.r.o. - prodej a rozvoz čerstvého masa. Nabízíme také konzervované potraviny, koření, džemy, sladkosti a ořechy, luštěniny, čaje a kávu. Nabídka rychlého občerstvení. Zajištění cateringu. Společnost Halal nabízí kromě masa i další služby a širokou Škálu orientálních předmětů, jako jsou potraviny,

Praha Žižkovgroše:226

Gyros-GR spol. s r.o. - Rychlé občerstvení

Gyros-GR spol. s r.o.

Gyros-GR nabízí nekuřácké, čisté prostředí vhodné pro maminky s dětmi. Ideální pro delší posezení i rychlou pracovní schůzku. Řecká jídla vhodná pro rychlé občerstvení,širokou nabídku salátů, masových specialit a vegetariánských jídel.

Praha Smíchovgroše:168

České vysoké učení technické v Praze - Menza Strahov, restaurace, Praha 6, Břevnov - Rychlé občerstvení

České vysoké učení technické v Praze - Menza Strahov, restaurace, Praha 6, Břevnov

České vysoké učení technické v Praze - Menza Strahov, restaurace, Praha 6, Břevnov - provozujeme jídelnu a přilehlé restaurace s nabídkou minutkových jídel. Nabízíme snídaně, obědy i večeře formou samoobslužnou formou včetně alkoholových i nealkoholových nápojů. K dispozici je klimatizovaný bar, snack bar s rychlým

Praha Břevnovgroše:156

Rychlé občerstvení Praha ...

1