16. října, 2018 - svátek má Havel

Pujčovna oděvů - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Pujčovna oděvů Praha - firmy

Romantik Paris s.r.o.  - půjčovna oděvů Praha 1 - Nové Město - Pujčovna oděvů

Romantik Paris s.r.o. - půjčovna oděvů Praha 1 - Nové Město

Svatební salón Romantik Paris s.r.o. - nabízíme prodej a půjčování svatebních šatů, společenských pánských a dámských oděvů. Půjčujeme svatební šaty, obleky a módní doplňky. Zajistíme svatební oznámení.

Praha Nové Městogroše:523

Bereniké - Svatební salon Praha - Pujčovna oděvů

Bereniké - Svatební salon Praha

Salon Bereniké - půjčujeme dámské, společenské a svatební šaty, korzety a příslušenství. Nabízíme šaty pro družičky a mládence a výzdobu na auta. Šijeme i na zakázku. Prodáváme doplňky, závoje, bolerka, bižuterii, střevíce, svatební skleničky a oznámení.

Praha Košířegroše:376

Brilliant Princess - svatební salon Praha 1 - Pujčovna oděvů

Brilliant Princess - svatební salon Praha 1

Náš svatební salon Brilliant Princess na Praze 1 nabízí svatební šaty EDDY K., LA SPOSA, WHITE ONE, ATELIER DIAGONAL. Svůj ples protančíte v plesových šatech ALYCE DESIGNS, MORI LEE, STAR COCKTAIL, EDDY K. Pány oblékneme do luxusních obleků JAVIER ARNAIZ, EDDY K. Svatební agentura.

Praha Nové Městogroše:313

Svatební salon Samsara Praha - Pujčovna oděvů

Svatební salon Samsara Praha

Svatební salon Samsara - Prodej, půjčování a zakázkové šití svatebních a společenských šatů či doplňků. Zprostředkování svatebních služeb. Nabídka večerních šatů, korunek, bižuterie, rukavic, závojů a květinové výzdoby.

Praha Vršovicegroše:288

Svatební salón DD Models - Pujčovna oděvů

Svatební salón DD Models

Svatební salon nabízí k prodeji či k zapůjčení široký výběr svatebních šatů exkluzivní španělské značky San Patrick, dále MS Moda a ostatních. Prodáváme bižuterii, závoje a svatební obuv. V nabídce jsou i pánské svatební obleky, smokingy a doplňky jako kravaty, motýlci a barevné vesty.

Praha Smíchovgroše:282

Atelier Della Sposa - svatební salon - Pujčovna oděvů

Atelier Della Sposa - svatební salon

Atelier Della Sposa - prodáváme a půjčujeme exklusivní svatební, společenské a plesové šaty a šaty pro družičky. Pánské obleky a doplňky. Zajistíme svatební servis, snubní prsteny, svatební oznámení, doplňky, svatební obuv, květinový servis, fotograf, limuzíny. Můžete si vybrat Vaše vysněné šaty z naší každosezónní

Praha Nové Městogroše:273

Nevěsta - svatební salon Praha 4 - Pujčovna oděvů

Nevěsta - svatební salon Praha 4

Náš moderní svatební salon NEVĚSTA v centru hlavního města uspokojí i náročné nevěsty. Nabízíme luxusní španělské svatební modely La sposa a W1. Společenské šaty a pánské obleky. Máme dvacetileté zkušenosti a více než 300 modelů svatebních šatů v nabídce.

Praha Nuslegroše:267

Svatba Snů - Svatební salon Praha 2 - Pujčovna oděvů

Svatba Snů - Svatební salon Praha 2

Savtba Snů - Svatební salon Praha Nové Město - Provozujeme půjčovnu a prodej svatebních šatů i společenských šatů. V nabídce máme svatební šaty značek Mia Solano, Private Label a Gemma G., široký sortiment svatebních doplňků a svatebních oznámení, snubní prsteny Retofy. Výprodej starších kolekcí svatebních šatů.

Praha Nové Městogroše:258

Glamour svatební salon Praha - Pujčovna oděvů

Glamour svatební salon Praha

Svatební salon GLAMOUR - zabýváme se výrobou, prodejem i pronájmem svatebních a společenských šatů. Dále nabízíme pánské obleky, košile, kravaty, regaty, motýlky, závoje, bolerka, kožíšky, obuv, podvazky, kabelky či dekorace. Dále u nás najdete bižuterii, snubní prsteny, svatební oznámení i krabičky na výslužky.

Praha Žižkovgroše:147

Salón Mireli - půjčovna šatů Praha 5 - Smíchov - Pujčovna oděvů

Salón Mireli - půjčovna šatů Praha 5 - Smíchov

Salón Mireli - prodej a půjčování plesových, svatebních a společenských šatů včetně spodnic a krimolín. Nabízíme dětské šaty, koktejlky či doplňky a bižuterii. V našem salónu nabízíme i výprodej společenských a svatebních šatů za výjmečné ceny.

Praha Smíchovgroše:135

Salón Adelle - prodej a půjčovna šatů - Pujčovna oděvů

Salón Adelle - prodej a půjčovna šatů

Salón Adelle Praha 5 - Prodej a půjčování společenských, plesových, tanečních, maturitních a svatebních šatů. Nabídka šatů běžných velikostí, XL a XXL. Nabízíme dětské slavnostní oblečení pro dívky i chlapce, doplňky, rukavičky, spodničky a bižuterii.

Praha Malá Chuchlegroše:99

Svatební salon Amour - Praha 6 - Pujčovna oděvů

Svatební salon Amour - Praha 6

Svatební salon Amour - půjčovna a prodej svatebních a společenských šatů, doplňků, pánských obleků či bižuterie a svatebních oznámení. Nabízíme jak jednotlivé služby ve svatebních salonech obvyklé, tak komplexní služby tzv."svatbu na klíč".

Praha Bubenečgroše:64

Pujčovna oděvů Praha ... zařazeno 12 firem

1